Nenávist (2002)

No Kayako ani Toshia by som rozhodne nechcel stretnúť..tobôž nie v dome ktorým sa len tak hmýri atmosféra smrti :) Oveľa lepší než americký re-make .

Nenávist (2004)

Prvý horor z ktorého som sa skoro posral strachom :) pre mňa absolútne lepší než kruh..silná ducharina..a pekná Sarah Michelle Gellar v hlavnej úlohe.. :)

Klub rváčů (1999)

Hodne náročný na psychiku..dobré herecké obsadenie.. prekvapivá pointa.. u ktorej mi spadla sánka..rozhodne tento film zato stojí :)

Requiem za sen (2000)

Film, ktorý hovorí neberme drogy a nepozerajme tv show ...a nechudnime za každú cenu !

Čistá duše (2001)

Aké ťažké to majú schyzofrenici,..vďaka tomuto filmu som ich aspoň trocha pochopil..ďalšie veľké plus je krásna Jennifer Conolly :)

Temný rytíř (2008)

Film , ktorý sa stal osudný dnes už legende Heathovi Ledgerovi..inak pre mňa naj akčnejší a najviac hustý film nového milénia :)

Město bohů (2002)

Tak skvele realistický podaný film som nečakal..tá situácia v slumoch mi občas pripomenula slumy u nás na SR :D má o to väčšiu hodnotu..že podobné príbehy sa v takýchto slumoch v Brazílii určite dejú :)

Sedm statečných (1960)

Jeden z mojich naj westernov....ako sedemročný som ho kukal s otvorenou hubou.. nemá slabšie miesto.. a aj dnes si ho rád znova pozriem :)