Nerdvana

Nerdvana

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 18.10.2015  11:59

"Mě by jen zajímalo, kde udělali soudruzi z NDR chybu. - Stříleli za války do vzduchu!" Vzít takovej materiál, zabít ho a uvláčet nudou k smrti, to mě fakt naštvalo. Ta stopáž byla nekonečná, od počítání minut se po první půlce dostanete k počítání vteřin. Takže pokud nejste uječená šestnáctiletá fanynka Lokiho, hledejte v programu dál.

• 29.8.2015  19:03

Oldschoolové fórky jako z komiksů, YES!

• 20.8.2015  20:52
    Vikingové (TV seriál) (2013)

Vikingská kultura je mi bližší než rádoby exotická (v dnešní době spíš mnohdy úchylná) Asie nebo vyšperkovaná veledebilní Amerika. Některé výjevy jsou tu přímo geniální (valkýry odnášející mrtvé) a jakožto hnidopich na kostýmy musím uznat, že se tu občas objevují věci, které jsou víceméně dobové a na "vikingský" film natáčený v dnešní době celkem pokrokové. Nicméně zatím jsem seriál uložila k ledu pro jeho dějovou rozvláčnělost.

• 20.8.2015  20:34
    Jistě, pane premiére (TV seriál) (1986)

Zcela nadčasový seriál, který baví neustále. I v několikaletých rozestupech jsou vtipy stále stejně trefné.

• 15.8.2015  20:22
    Mise (1986)

Ano, takové jsme byli svině. A ano, takové svině jsme stále.

• 11.8.2015  10:11

Jednou to nestačí. Manuál pro cholerika, až mu zase jednou prdne v kouli.

• 11.8.2015  10:09
    Láva (2015)

To se jednou někdo zhulil na Havaji...

• 11.8.2015  10:08
    V hlavě (2015)

Přestože film obsahuje pár skvělých momentů, viz mysl kočky nebo řidiče autobusu, působí trochu dojmem, že se někdo pokusil vzít obrovské téma a udělat z něj animovaný film pro děti, kde se příležitostně baví hlavně dospělí. Některé násilně citově vyděračské pasáže film spíše rušily. Je to koukatelné, ale mohlo to být lepší.

• 7.6.2015  13:58
    Kmeny - Straight edge (E13) (epizoda) (2015)

Uměle vytvořená subkultura v masivní reklamě na pivo, kterou musí obhajovat sám režisér? Začínám se nasírat...

• 7.6.2015  13:17
    Kmeny - Hipsteři (E11) (epizoda) (2015)

Líbí se mi tahle instalace, ale médium nesouhlasí... :D

• 14.5.2015  23:05

Tak tohle už dneska nikdo neumí. Co kdyby místo kravských nesmyslných počítačových efektů někdo občas použil kvalitní propracované DOBOVÉ kostýmy a kvalitní herce, kteří umí hrát? Tohle je okouzlující zábava, na kterou se skvěle dívá.

• 14.5.2015  22:57
    Mr. Turner (2014)

Vzhledem k tomu, co to bylo za úchyla, jsem čekala větší disko.

• 14.5.2015  22:56
    Máte slovo (TV pořad) (2008)

Populistická Jílková vyjadřující se jako po těžkém úrazu hlavy, pár tuctových idiotů, kteří omílají klišé, pár odborníků, kteří se přes neustálé skákání do řeči nedostanou ke slovu a pár lajdáků, kteří říkají, co se od nich čeká.

• 8.5.2015  20:06
    Hellboy (2004)

Tenhle film má prostě něco navíc. Je to ta znepokojivá hloubka, která nás vybízí k otázce: "Co kdyby?"

• 8.5.2015  20:03
    Paddington (2014)

Podlézavý rodinný film... Patetičnost z něj přímo odkapává. Hezoučký medvídek s marmeládovou mánií má zachránit to, jak to naprosto postrádá logiku a některé záběry navíc nápadně připomínají styl Wese Andersona, ovšem s totálně vykuchaným humorem, aby se tak zavděčil i naprostým retardům?

• 23.2.2015  17:12
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Geniální, svěží, lidské. Za mě ale pouze s Charlie Sheenem.

• 23.2.2015  17:07
    Lev v zimě (TV film) (2003)

Za mě fakt nuda, prostě Hallmark. Na film jsem se těšila hlavně kvůli kostýmům, které mohly být divácky nesmírně atraktivní, kdyby nebyly tak odfláknuté.

• 26.11.2014  23:53
    Tři bratři (2014)

Za co pět? Možná za ty až nechutně chytlavé melodie, které se mi hned záhadně objevily v autě. A taky za český humor, ono ne každá liška může dabovat holuba. A taky že zabití filmového vlka po shlédnutí filmu nedonutí děti, aby se budily ze spaní - malá holčička v sále: "Tati, to bude hustý, že jo?" Tatínek: "Neboj, nebude." - a fakt nebylo. Obsazení taky stojí za zmínku - když má někdo být rapl, tak ho rapl musí hrát a když se má na plátně objevit něžná princezna Růženka, tak by jí neměla hrát afektovaná pubertální rádoby emancipovaná gymnazistka, jak tomu často bývá. A pátá za to, že jsem se fakt bála, aby to hoši nezvorali. Svěrák starší sice mohl trochu ubrat na svých poučkách, ale Svěrák mladší to zas vytáhnul efekty, které jsou na českou pohádku nadstandartní. Inu po těch všech blbostech mám radost, že se bylo na co koukat.

• 26.11.2014  23:38
    Interstellar (2014)

Film, který mě nutí vytáhnout materiály z astrofyziky a kosmologie. Film, který má jednoznačně přesah, který možná ještě nechápeme. Film, který si v propracovanosti astronomických úkazů podává ruku se Stephenem Hawkingem. A taky další film, kde hraní Matthewa McConaugheyho získává novou vážnou polohu, která má šmrnc. Interstellar je film, který využívá našich dosavadních nevědomostí a neprobádaných oblastí, aby do nich promítl naši představivost a donutil nás zvážit fakt, že to, co jsme zrovna viděli, se zatím nedá zcela vyloučit. Snad jedna výtka - to, jak je ta jeho dcerka důvtipná, tomu se jeden musí fakt smát.

• 30.9.2014  12:58

Tupá předvídatelná střílečka s opět megahustým a ještě k tomu nesmrtelným Samuelem Jacksonem. Takovej materiál a taková nuda.

• 5.9.2014  16:27
    Herkules (1997)

To má fakt šmrnc i po letech. Takový fóry už dneska nikdo neumí.

• 18.8.2014  14:04

Plnou za to parádní překvapení plné životního optimismu.

• 18.8.2014  13:43

Čím vícekrát to omylem zahlédnu, když si u toho někdo z příbuzných provádí pravidelný výplach mozku, tím jsem zoufalejší. Blbá stupidní klišé se zde pomalu prolínají a vytvářejí nechutnou bujabézu o kvalitě krabího salátu z večerky s prošlou expirací.

• 18.8.2014  13:39

Kdyby Austenová věděla, že její námět bude znásilněn po Bollywoodsku, začala by psát politickou satiru. Barvy - ano, herci - ano, krásní. Bylo to zoufale kýčovité a naivně slizké - ano.

• 21.7.2014  19:53

Svěží, krásné a občas pohádkově nepohádkové a vikingské.

• 17.7.2014  17:32
    Sebemilenec (TV film) (2013)

Finis coronat opus. Velkolepé finále udělalo z průměrně blbého filmu na holčičí depresivní odpoledne totální merdku. Gratulace.

• 29.6.2014  12:30

Mistrovská linie vykreslených vztahů propojená se skvělými hereckými výkony. Opět velmi lidský snímek, natolik sugestivní, že dokáže člověka umlčet.

• 15.6.2014  20:50
    Památkáři (2014)

Bylo by to za víc, ale Clooney byl tak unylý, že jsem mu to nebaštila. Nicméně film na pohodové nedělní odpoledne je to přijemný.

• 3.6.2014  13:16

Chci-takovej-pohřeb!

• 3.6.2014  13:15

Netušená Disneyovka v překrásné podobě. Konečně míra přiblblosti servírovaná dětem ustupuje.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9