Ženy sobě (2011)

Mírně netradiční romantický film, povinný pro příznivce Chrise O'Dowda. Nijak růžově slizovitý, naopak odlehčený a mírně praštěný.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Ty přiteplený kostýmky byly fakt mazec, ale jako děti nás to zabavilo na celý léto. A zmáčelo to babičce verandu.

Hlídat Tess (1994)

Dala bych víc, nebýt nechutně dojemně podkreslené scény v závěru, která celý film ulepala od cukrkandlu.

Au Pair aneb Slečna na hlídání (1999) (TV film)

Pro děti super, můžou snít o super hračkách a týrání slečny na hlídání svým dětským důvtipem. Dospělý aby si u toho raději zchrupnul.

Big Lebowski (1998)

V souboji Lebowski/Fargo u mě vítězí právě tenhle vyhulenec. Mimo jiné i proto, že mnou k smrti nenáviděná píseň Hotel California je zde suprově přezpívaná Gypsy Kings a objevuje se při ní úžasně slizký fialka John Turturro a.k.a. Jesus, na což v životě nezapomenu :D .

Navždy spolu (2012)

Můj ty bože! Kdybych aspoň předtím neviděla 50x a stále poprvé. Tohle bylo tak zoufale zdlouhavé a melodramatické, že se to dá přirovnat tak akorát k měsíčkům. Můj bože.

Trhák (1980)

Tak tady naprosto nechápu hodnocení, ten film je geniální. Jeho dokonale satirický tón neztrácí na dechu ani na vteřinu, možná proto ho hodnotitelé brali tak doslova. Pro mě je to jednoznačně trhák a účel splnil. Pánové tleskám vestoje.

Klan létajících dýk (2004)

Nebudu lhát, nesnáším kung fu filmy. Ale v tomhle je něco, co se mi zažralo do paměti jako chuť dobrého čaje. Asi to bude herecký výkon krásné Ziyi Zhang.

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Spousta strašnejch krávovin, ale pár hlavních myšlenek dobrejch. HLAVNĚ: "Neser lidi, co ti nosej jídlo."