Arsen Lupin - zloděj gentleman (2004)

Nemohl jsem se dockat konce, nastavovani kase mi nikdy nechutnalo a nikdy chutnat nebude. Nelogicke chovani postav, vsichni na sebe alespon jednou mirili zbrani(reziser se v tom zrejme vyzival), nejmene troji nastavovani konce, dej pusobi rozbite a neucelene, kamera se v jednom kuse toci kolem neceho dokola. Dneska jsem by na Inglourious Basterds a prisel jsem domu silne nabity zazitkem. Tenhle film mi ukazal pravy opak kvalitniho filmu

Requiem pro panenku (1991)

Klima udelal svuj vyjev naprosto jednostranny a dodnes toho lituje. Renc napsal na zacatek filmu "podle skutecne udalosti", ale pravd tam bylo jen malo. Moje matka znala ty zeny z toho ustavu, nejaky cas s nimi pracovala a dle jejich slov je ten film absolutni pitomost. Tomu napovida i samotna vypoved Klimy, ktery priznal, ze se bavil pouze s cikankou, ktera to tam zapalila. Vice se muzete docist treba zde: http://ona.idnes.cz/pravda-o-requiem-skutecny-pribeh-panenky-z-rencova-filmu-pe6-/ona_vztahy.asp?c=A090619_113929_ona_vztahy_ves

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Chybi mi v zanrovem zarazeni Komedie. Protoze jsem se docela zasmal nad nekterymi stupiditami. Trejo ala Desperado byl vyborny

Veřejní nepřátelé (2009)

Zadne velke prekvapeni se nekona. Depp skvely, Bale mi prijde, ze se nedokaze tvarit jinak nez jako v Equilibriu(bez citu). Ten styl kamery je otresny. Diky omu bod dolu. 6/10

Království koček (2002)

Mile, pritulne a u mne vyse nez Naushika. Nevim, co se komu nelibi, ale jak se rika: "Sto lidi, sto chuti" 9/10

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Az na par drobnosti (zena robot, dvojcata roboti) velmi dobry akcne komedialni film s nadprumernym mnozstvim dejovych zvratu. Jak mi dej jednicky prisel neprekvapivy, tak me dvojka v podstate prekvapila. Jeste cestou z kina jsme si povidali, co se nam na filmu libilo. Obvykle si povidame o tom, co se nam nelibilo. Akcni stranka vyborna....na to je Bay expert. 8/10

Crash (2004)

Tyhle typy filmu proste nejsou pro me....sem tam me nejaky nadchne, ale vetsinou me to proste nebavi.

Ramayana - legenda o princi Ramovi (2000)

Pokud by slo o film z roku mezi 1970-1980, dal bych 4*, ale i tak bych si to musel hodne rozmyslet. Graficka podoba otresna vzhledem k roku vydani, slusna hudba a prakticky zadne gradovani deje. Je to takove ploche, nemastne, neslane.

Slovácko sa nesúdí (1975) (seriál)

Uz jako maly jsem to hrozne zral a zeru to dodnes. Spickovy Kroner a spol pobavit umi uz jen tim jak mluvi

Hádej, kdo jsem! (2007) (pořad)

Nebudu to proklinat jen z duvodu, ze je trendy neco proklinat, nebudu neco proklinat jen proto, ze je to z produkce Primy. Pamatuju par prumernych dilu, par skvelych, par nudnych. Takze za tri.