Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
14 fanoušků
/ 6 bodů
DCLXVI
Igor Javutich
Bratislava, Bratislavský, Slovensko
666
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Horor
Akční
Drama
Komedie
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
koncert
USA
Velká Británie
Itálie
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
La noche del terror ciego
(1972)
Brána do záhrobí
(1981)
Vymítač ďábla
(1973)
Texaský masakr motorovou pilou
(1974)
Warriors
(1979)
Přineste mi hlavu Alfreda Garcii
(1974)
Kanibalové
(1980)
Poslední dům nalevo
(1972)
Chlemtám tvou krev
(1970)
The Devil Rides Out
(1968)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(14)
darkrobyk
pornogrind
hladass
Karamanlis
ancientone
Flipnic-RE
zvrator
algore
Satanizer
loki666
ThomasDoom
tupipalo
Vodkasatan
sickasa