Avengers: Endgame (2019)

Asi tomu budu muset dát druhou šanci. Nechápu ty chválozpěvy. Infinity war zůstalo u mě na TOP. Žádná slza se nekonala. Zcela průměrný film.65% (včera jsem jsem odcházel z kina na-rán a chtěl jsem dát 40%, což by byl z mé strany úlet). No jsem zvědavý na celkové hodnocení, ale odhadoval bych 85% max

Vetřelec: Covenant (2017)

Na hranici s odpadem. Proč? Protože mě nebaví nad filmem nepřemýšlet. Lidi se chovají jako totální stádo ovcí, které nezná nebezpečí. Vše tak strašně dopředu jasné, že to samotný film znechutí. Časy, kdy jsem ještě jako náctiletý sledoval prvního vetřelce a dostal horečku jsou dávno pryč. Tohle mě tedy nezaujalo... :-/ 20%

Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

Tom ztrácí dech....Doufal jsem v nového Vlka z Wallstreet, ale to jsem netušil, že trailer zase vystřílel vše vtipné. Celý film vyčkávám kdy se to jako rozjede a rozproudím bránici. Teda vážně nechápu, jak tento film může atakovat 80%. Za mě možná 45% . Velké zklamání a ty hodnocení tady, pak nečekaný úlet.

Inferno (2016)

S odstupem dne hodnotím střízlivěji. Od Šifry je to na hony vzdáleno a třetí díl je o píď lepší, než díl druhý. Trailer se vždy snaží navnadit a čekal jsem tedy, že tajemství bude z plátna cákat. Necákalo se . Kladně opět hodnotím místa, kam nás Langdon zatáhl. Jinak bííííííída. 65%

Pád Londýna (2016)

Na hraně mezi 2 a 3. Jako akční podívaná OK - tady člověk nemusí přemýšlet. Když se však o to přeci jen pokusím, tak přijdou otázky. To je jako Londýn z 80% z policejních složek naverbovanej z nějaké muslimské prdele? I kdyby to bylo v plánu 2 roky, tak to je jako Londýn bezbraný, že se tam od začátku řeže jenom Žerárd se stovkami žoldáků? No výpověď nakonec nedal a dle tržeb se nemusí bát o 3 díl . Tak nevím jestli :-), nebo :-/

Angry Birds ve filmu (2016)

Snahu upřít nelze. Více vtipu jak v Zootropolis či v podprůměrném Robinson Crusoe. 3D také obstojné. Takhle narvaný sál na předpremiéře jsem dlouho nezažil :-/ . 79%

Kniha džunglí (2016)

Asi nemám co vytknout, tak proč nedat 90%....

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

WTF? Rádoby očekávání roku..... Já ani nevím co k tomu napsat. Vůbec mě to nechytlo. Děj takový nějaký na kokot. Tak zkusím vypotit nějaký klady - Ben mi jako netopejr nevadil... Jinak: Kurevský zklamání 55% :-(

Grimsby (2016)

Sacha Baron Cohen je prostě úchyl. Takové humusárny prostě jinde neuvidíš...Při vysávání jedu jsem si říkal "proč" a schovával si oči do dlaní. Scénu se slonem jsem už probrečel smíchy. Hrozné povídám 80%

Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek (2016)

Spíše podprůměrný animák. Od začátku hodně velká nuda + nesnáším kočky a psa nechali umřít :-/ . Děti spokojené, takže by mi to mělo být asi jedno. Strach, že v kině usnu a budu chrápat byl velký..... Poslední dobou bída (Hodný dinosaurus, Snoopy, Mimoni). Snad Zootropolis a kniha džunglí zvedne náladu. Dávám pade hade. 50%