Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Nejsem šovinista, ale ty 2 hvězdy jsou jenom za obě prsa Evy Green (i filmu 300 jsem dal o dvě kozy tedy hvězdy navíc). Děj 0, spád 0, nevím co mě udrželo při životě, že jsem to dal - těch chvil, kdy jsem to chtěl vypnout bylo přespříliš....Oproti prvnímu dílu je to totální nuda. 40%

John Wick (2014)

Keanu v roli POSERTESEZEMĚ je good. Mít větší kouty,menší postavu a k dobru nějaké to kilo, tak jsem to celý já. Teď k filmu. Na nesmrtelné hrdiny jsem si už tak nějak zvykl, ale proč to chvílemi utápí do nesmyslů?. Fajne akce, ale proč kurwa Keanu udělal chybu?! V tomto prostředí si ji prostě dovolit NEMŮŽE. Přece by nikdo nečekal, že si s ním po tom masakru co všude působí bude chtít ještě někdo pokecat - hovno - prostě kulka do hlavy a jdeš srát. Prostředí hotelu, jasných pravidel, mincí, úklidové čety resp. "večeře" bylo oživení. Nyqvista jsem málem nepoznal- od Lisbeth Salanderové trochu změna... Za střílení do hlav dávám 70%

Chappie (2015)

Ne, Neill nebude moje krevní skupina. Nelíbil se mi District a nelíbí se mi ani Chappie. Je to zcela průměrný film, který mě na zadek neposadí (ne, že bych v kině stál). Nevím ani co bych vyzdvihl - možná prostředníček. Los se až nápadně podobá ED-209 a snad jedině match mezi losem a píčou pardon čapí snesla nějaké měřítko. Více jak 60% to u mě nemá.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Nenapíšu žádnou novinku ani moudro, ale po odchodu Charlieho to šlo do hoven. S Charliem za 4 s Kučerem za 1,5.

Whiplash (2014)

Kuwa voe, jak může mít takový ultramegagiga dobrý film, tak chabou návštěvnost. Protože reklama. I na sebevětší kravinu (ne neviděl jsem a nikdy neuvidím 50 odstínů - přesto říkám , že to bude pitchovina) se stojí fronty jenom kvůli zvládnutému marketingu. To že máme pod rypákem skvěle zvládnuté drama v čele s NEUVĚŘITELNÝM SIMMONSEM a za 2 měsíce na něj přijde do CS něco přes 2 tis lidí? Nemusím to být vždy akční podívaná, abych řekl - na to se musí do kina a ne dřepět u 42-65 palcové TV. Jazz mám rád, ale nenadšenci se nemusí bát - velká porce ho tam není. Skvělá podívaná. Já být v kůži Tellera, tak mám tak vytrénovaný svěrač, že by se do mě nedostala ani banda bukvic z modré ústřice. 95%

Velká šestka (2014)

Skvělý animák. Zápletka jak z postradatelných. Příběh dobrý. Těžko najít kompromis v cílovce, resp. to není animák úplně pro nejmenší - je tam smrt, snaha se mstít, beznaděj- u dětského hrdiny celkem velké emoce . První třetina humorná, druhá spadla do průměru a konec je akční. 3D není žádná pecka. Přesto se mi líbilo hodně - 89%

Miluj souseda svého (2014)

Ale jo. Bill je fantastický. Od začátku sympaťák a po mrtvici ještě větší. Je to spíše drama než komedie (bránici mi to rozjelo 1x) a na konci aby ani jedno oko nezůstalo suché - byl jsem připraven a slzu včas zamáčkl. Do televize akorát. 65% (55% dělá Murray).

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

4* pouze ze setrvačnosti. Středozemi zbožňuji, ale Hobit v žádném z dílů nedosáhl velikosti Pána prstenů. Jestli Peter vyčichl netuším ,ale byť má film stopáž přes 2 hodiny, tak se nepodařilo tak nějak vtáhnout do děje či by byla situace, kdybych byl napnutej jak tětiva luku. Na jednu stranu jsem rád za každý film o středozemi, ale tenhle díl byl jednoznačně nejslabší ze všech. Bitvy to nezachránily - co do počtu to mělo překonat bitvu v Helmově Žlebu. Výsledek ani náhodou.... :-/

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

S odřenou prdelí dávám za 3*. Total nuda - mladí jsou rušivý element. Kuwa - postradatelní mají být ostřílení veteráni a já nejsem zvědavý na mladý cucáky s kuřbuřtem Lutzem apod. Ani akce nebyli dotažené a k prvnímu dílu je to na hony vzdálené. Škoda . Nicméně už se zase na 4-ku těším. Dudikof, Hauer a snad i Snipes dostane více prostoru....

Hercules (2014)

Samý hovna a né filmy. Herculese s kuřbuřtem Lutzíkem jsem viděl s odstupem 1 dne. Nevím kde převládalo větší zklamání. S Lutzem je to sračka spíše romantická, ale kamera mi přijde o 2 levely lepší než u filmu s Rockem. Tam je zase posranej celej scénář - děj NULA a film maximálně do TV a k programům hned vedle Segala (klasický "B"éčko až "C"éčko. K vulgarismům se nerad snižuji, ale to co jsem viděl za "filmy" nemohu hodnotit jinak než totalní ztráta času. Srát na to a to jsem se na to i těšil.