Bílý oleandr (2002)

Zajímavé drama ale dost mi toho v něm chybělo. Ocenila bych větší kontext života matky Astrid... celý film se od něj odvíjí ale režisér jakoby čekal že ho známe odněkud jinud. A dál samotné motivy jednání Astrid mi někdy zůstávaly skryté.. což nemusí být nutně chyba na straně vysílače ale se svým tempem vyprávění si film mohl dovolit prozradit víc, aniž by se tím nějak snížila jeho kvalita.

Bezstarostný sex (2007)

Myslím, že se z toho dalo vyždímat podstatně víc. Jak trapasů, tak komických situací, tak vhledu do partnerských vztahů. Takhle to bylo jen tak vtipné, že nic nepřekvapilo. Musela jsem si dávat pauzy protože jinak bych to asi nedokoukala.. nápad dobrý, provedení nuda.

Chata v horách (2012)

Mně osobně to tedy přišlo dost strašidelné... celkové napětí i pár lekaček. Lví podíl na tom měla moc dobrá hudba. Ano film je trochu šílený a místy nechápete, ale rozhodně se nenudíte.

Láska nebeská (2003)

Asi jsem tento film nepochopila nebo co, ale mně to prostě roztomilé nepřijde. Vše je předvídatelné, přeslazené, ploché a tak strašně sladké až nudné. Přeslazenost celého filmu tím pádem ani nedá vyniknout jak jinak než přeslazenému závěru, který není v kontrastu s ničím a proto ani nepřekvapí, ani nedojme.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Ano můžete namítat, že scény jsou přehrané, vždy něco vybuchne a vždy to nakonec dobře dopadne, ale mně se tento seriál prostě líbí. Je dobře natočený, a i když to není žádná intelektuální matérie, nikdy se nenudím.

Den D (2008) (pořad)

Tento seriál je pro mě velkým zklamání. Nápad výborný ale provedení, kdy tvůrci pořadu zvou každého zoufalce z horní dolní, a naopak investoři nejsou absolutně ochotní se do něčeho pustit, dělá z magazínu naprosto impotentní/bezvýslednou podívanou. Škoda.

Kramerová versus Kramer (1979)

Nikdy bych neřekla, že mě bude rodinné drama bavit, ale tohle je opravdu "pěkný" lidský příběh.

Diktátor (2012)

Příjemná komedie. O nekorektním humoru a narážkách toho tu už bylo napsané dost tak snad jen dodám, že přes všechny vtipné a nápadité scénky film jaksi nedrží pohromadě. Jedna komická situace vás naladí - a nic.Toto střídání legrácek a epických jakoby vážnějších scén mě nutilo se neustále soustředit a přemýšlet jak to teď asi bude myšlené a nedovolilo mi to se uvolnit a jen se smát, ale kdo ví, možná to byl účel.

Rec 2 (2009)

Oproti jedničce velké zklamání. Až na posledních pár minut nic nového, nekonečné dialogy, předvídatelné béčkové akce.. Celou dobu jsem čekala v čem to bude jiné a nové než první díl, leč nedočkala jsem se. 80% filmu jsem se opravdu nudila. Aspoň že to natáčení vlastní kamerou nebylo tak urputně autentické jak minule.

Ďábel (2010)

Tenhle film mě opravdu zaujal. Sedl mi námět, tempo vyprávění, postavy a v neposlední řadě hudba. Počátek i závěr filmu dávají lehký přesah k zamyšlení, samotný film je příjemná napínavá podívaná. Samozřejmě lze najít logické boty nebo mezery v možnostech námětu, ale podle mě to i takto docela dobře funguje.