Strážci Galaxie (2014)

Přesně tohle je komiks, co mojí prostoduchou osůbku dokáže pobavit. Vesmírná atmosféra, reklama na hudbu prakticky v celý stopáži, parádní záporák, skvělá výprava, hrdinové il mio gusto. Já se bavil a zároveň si říkal: "Pavlíku, ty mít prachy, tak natočíš Futuramu s Chris Prattem (Fry), Jennifer Lawrence (Leela), Lee Se Young (Amy Wong), Gary Oldmanem (profesor), Jack Blackem (Dr.Zoidberg) a Tomem Hardym (Bender)."

Nezastavitelný (2010) odpad!

Každý kdo tu píše něco a reálnosti by se měl trošku zamyslet. Bohužel pro mne (zklamání z nesmyslů ve filmu), se celý život pohybuji na železnici. Napřed jako mechanik lokomotiv, pak vozmistr i vlakvedoucí v nákladní dopravě. Nikdy bych si netroufnul veřejně reagovat například na operaci míchy tím, že bych posuzoval jestli je to reálné či nikoliv. Protože nejsem neurochirurg :-D

To (2017)

Předsudky a obavy ze zklamání. S tímhle závažím jsem se do toho pustil v originálním znění před uvedením české verze. Sluníčko a dětský svět, to mne praštilo do očí a já si to užíval. Skvělá kamera a snímky. Ta druhá pecka byla sladká Lillis. Přenádherná Sophia zvýšila můj prožitek, o to víc jsem při ní stál a bojoval po jejím boku...jak malej...

Brickleberry (2012) (seriál)

"Jsi pravý opak Stephena Hawkinga! Tělo zdravé, mozek na sračku!"

Parní lokomotiva (1955)

Skvělý dokument pro nadšence parní železnice vysvětlující základní součásti parní lokomotivy a jejich princip fungování. Poslední minuta dokumentu je vlivem propagandy bohužel dehonestující.

Léto (2015)

Udělal jsem dobře, že jsem tohle dílko stáhnul. Jo, láska má smyl.

Headbangers Ball (1990) (pořad)

Nechci být hnidopich, ale tento pořad dlouho uváděla Vanessa Warwick :-)

Génius - Kapitola osmá (2017) (epizoda)

Čekat týden na další epizodu je relativní. Čím více se těšíte, tím delší týden vás čeká.

Génius - Kapitola sedmá (2017) (epizoda)

"Tento svět je nebezpečný. Né kvůli těm co činí zlo, ale těm co přihlížejí a nic nedělají. Takový já nebudu." Albert Einstein