Ona (2013)

Fakt neviem 4 alebo 5, preto radšej ani nedávam hodnotenie. Človek musí byť správne citovo naladený na tento film a keď je, tak sa vie do toho filmu strašne hlboko vžiť.

Pečovatel (2014)

Dobrá atmosféra, nechutná téma len tá dlhá stopáž to u mňa bohužiaľ ťahá dole.

Sinister 2 (2015)

To všetko čo fungovalo v jednotke to tu nefunguje absolútne. Nuda, nič originálne a ani ľakačky nefungovali. Zbytočnosť.

Zabij mě třikrát (2014)

Dobrý prehľadný dej, krátka stopáž. V pohode stráviteľná jednohubka.

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Taká jednorázová rekreácia. Niektoré triky boli v pohode a potom ich striedali také slabšie. Krampus bol fajn a taktiež mi veľmi imponovalo vyprávanie babičkinho príbehu ktorý bol rozprávkovej forme, pripomenulo mi to prvé minúty s filmu "Kazateľ"

Dluh (2010)

Chce sa to tváriť drsnejšie než v skutočnosti je. Príbeh ma nevedel vtiahnuť do deja, nudil som sa aj keď tam je cítiť niečo čo by to malo vytiahnuť z priemeru ale pre mňa to tam ostáva. Škoda. Možno nabudúce.

Lovec démonů (2001)

Veľmi príjemné pozeranie so slušnou atmosférou, celkom dobrými hereckými výkonmi. Bavilo ma to a nezaznamenal som tam voľaké slabé miesta. McConaughey sa mi páčil v jeho roli.

Transformers (2007)

Druhá, tretia a hlavne štvrtá časť už boli len silené blockbustery ktoré mali zarobiť čo najviac peňazí. Jednotka bola skutočným prelomovým filmom zo série v ktorej všetko fungovalo ako malo. Nič nebolo silené, akcia, vtipné scény, dej, herecké výkony proste všetko klapalo tak ako pri jednom originálnom "popkorňárku" má.

Temné údolí (2014)

Hm, hm nemecký western s komisárom rexom. Vravím si čo to môže byť?! Na moje prekvapenie to dopadlo viac než dobre. Dej síce pomalší s nemým hlavným hrdinom ale všetko ostatné fungovalo až moc dobre. Atmosféra,dej, prostredie, súboje. Príjemné prekvapenie.

Zulu (2013)

Drsné prostredie, skvelý Whitaker ako vždy a v tejto role sa mi páčil aj Bloom. Slušný thriller ktorý má ale zopár "hluchých miest"