Bláznivá, zatracená láska (2011)

Crazy stupid love nenabídne víc než průměrná romantická komedie, nemá žádné extra eso v rukávu ani žádný jiný důvod proč by měl být lepší než ostatní. Přesto ho řadím mezi nejoblíbenější ve svém žánru a jeden z nejoblíbenějších vůbec. Těžko říct jeden důvod, proč zrovna Crazy stupid love, ale je to film, který si pustim kdykoliv a ráda a vždycky mi zvedne náladu. Možná za to trochu může Ryan Gosling nebo Emma Stone :)

Bůh masakru (2011)

Jediná dvě zklamání. I když si film udržel moji pozornost po celou dobu a musím říct, že jsem se ani nenudila, chyběl mi větší vtip. Pár náznaků bylo a párkrát jsem se pousmála, ale to je na komedii málo. Dialogy byly výborné a herecké výkony dobré, ale poté co jsem sledovala 80 minut dva páry jak se hádají v obejváku jsem aspoň na konci čekala nějakou pointu...

Captain America: První Avenger (2011)

Jakože mám komiksové hrdiny, a Marvelu především, ráda a i Evanse jsem si docela oblíbila, tak tohle vážně ne. Děj je divně roztahaný, nudný, neucelený a nějak mě nenapadá jediná věc, co bych mohla pochválit.

Dokonalý smysl (2011)

Konečně katastrofický film, který nehraje na dokonalé efekty, ale je z obyčejného prostředí a vypráví příběh obyčejných lidí. Nemusela nastat doba ledová ani nemusela půlka planety zemřít a tvůrci přesto dokázali vytvořit katastrofu, která se nás dotýká stejně tak. Perfect sense je velice inspirativní film s především krásnou hudbou. Nejvíce jsem ocenila nejen originální příběh ale i povedené zpracování. A usoudila jsem, že film si plný počet zaslouží.

Drive (2011)

Jedním slovem zvláštní. Nevím, co jsem od filmu čekala, ale tohle určitě ne. Děj se postaral o pár povedených zvratů, a bohužel nemůžu říct, že by se mi to vždycky líbilo. Podmanivá atmosféra je jednoznačně nejsilnější stránka filmu, o kterou se postarala především skvělá hudba, díky které vzniklo pár opravdu povedených scén a neuvěřitelně tajemný Gosling. Zaujal mě začátek a stále jsem čekala, kdy na něj film naváže, to se ale nestalo. Místo toho se děj stočil někam úplně jinam a jako kdyby se nemohl pořádně rozhodnout, co chce vlastně říct.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Hm, dvě hodiny divně roztahaného děje ve kterém se k mému zklamání nezačalo nic pořádně dít. Jestli Scorsese zamýšelel seznámit publikum s historií filmu a konkrétně s jedním filmovým velikánem, nic proti tomu nemám, ale mohl si k tomu najít i jiný způsob a ne to motat do na první pohled pohádkového příběhu, ze kterého se vyklube kromě těch hluchých míst napůl dokument a napůl mravní film. A když se k tomu přidají nesympatičtí hlavní hrdinové, vyšší hodnocení si film nezaslouží. Ovšem bylo by nespravedlivé nepochvílit výbornou grafickou stránku.

Kamarád taky rád (2011)

Romantika na které vás nic nezklame ale ani nic nepřekvapí. Vtipné a pohotové dialogy, jen soundtrack jsem čekala o něco výraznější.

Kung Fu Panda 2 (2011)

Řekněme to narovinu, ani si nemusíte číst o čem film je, a stejně to víte. Děj nepřekvapí, ale vůbec nevadí. Akční scény mají nápad a styl a navíc jsou doplněny skvělými hláškami. Já jsem se bavila, dokonce mnohem více než u jedničky a mírně sentimentální konec k animákům prostě patří.

Nebezpečná metoda (2011)

První film, který jsem na dané téma viděla, takže pro mě děj originální a neprofláklý, ale s provedením to bylo jak na horské dráze-velice dramatické a poutavé scény střídaly poměrně častá hluchá místa-celkové hodnocení nemůže dopadnout jinak než průměrně.

Netvor (2011)

Jedním slovem zklamání. Dějově měl slušný potenciál, ale vůbec ho nevyužil. Je povrchní, děj nerozpracovaný a hlavní postavy také neměli větší hloubku. Nevím, jestli tvůrci spoléhali na mladé aktraktivní herce. Ani ti, ale tak primitviní film nezachránili a k mému zklamání bohužel ani jinak výborný Neil Patrick Harris. Takle Beastly bohužel zapadne mezi průměr až skoro podprůměr a mě nezbývá nic jiného než souhlasit-film nestojí za větší pozornost.