Hellraiser (1987)

Výborná atmosféra, výborné masky a hudba a hlavně výtečná řezničina. Tahle gothic sado maso jízda vás chytne a nepustí. Cenobité, nebo-li vyslanci pekla jsou tak odporní, až jsou naprosto dokonale uhrančiví. Zlo z tohoto filmu sálá každým centimetrem. Výkony herců jsou průměrné, ale sympatická Ashley Laurence v hlavní roli to zachraňuje. Tento první a i druhý díl jsou nejlepší z celé série. Dávám 5 hvězdiček.

Hledáme Ydol (2006) odpad!

Nejhorší parodie, kterou jsem snad viděl. Tento film postrádá vše, co má parodie mít, tedy humor. Herecké výkony jsou otřesné, Hugha Granta jsem nikdy nemusel a ani po zhlédnutí tohoto filmu se nic nezměnilo. Dívat se na tento výtvor je naprostá ztráta času. Totální odpad.

Noční můra v Elm Street (2010) odpad!

Naprosto zbytečný remake, zbytečný film. Děj původního filmu z roku 1984 byl poupraven a z Freddyho se rázem stal pedofilní ubožák bez charisma. Freddyho maska působí velice směšně a má dokonce opičí rysy. Atmosféra je krom pár lekaček veškerá žádná. Režisér tohoto "díla", by si zasloužil noční návštěvu Freddyho. Hodnotím jako odpad.

Noční můra v Elm Street (1984)

Skvělý horor, který i po tolika letech nadchne svým zpracováním, je již legendou a kultem. Atmosféra je tak hutná, že by se dala krájet. Je to rozhodně nejzdařilejší díl celé série a také jeden z nejlepších počinů Wesa Cravena. Robert Englund ztvárnil Freddyho naprosto dokonale. Ostatní herecké výkony nejsou vůbec špatné a navíc musím vyzdvihnout skvělou hudbu. Zkrátka a dobře, prostě zlatá osmdesátá se vším všudy. Dávám 5 hvězdiček.