Morbius (2022)

Obrovské zklamání. Pokud chcete akční upírský film, tak si raději pusťte sérii Blade. Protože Morbius je  totální propadák. 4/10

Zlomyslný apríl (2008)

Původnímu filmu Apríl z roku 1986, jsem udělil průměrnou známku 5/10, ale tohle ? Tohle je opravdu ale opravdu hodně špatný, když jsem na film koukal, tak jsem u něj usnul a musel jsem zpětně přetočit pasáž, kde jsem spal, abych zjistil jsem, že jsem vlastně o nic nepřišel. Tohle se opravdu nuda. 3/10

Banda: Ďábelské historky (2022) (seriál)

Seriál The Boys se stal velkým hitem a i díky tomu není divu, že začnou vznikat vedlejší projekty. Diabolical rozhodně nebyl špatný. První řada obsahuje 8 epizod. Každá epizoda je o něčem jiném a každá měla svůj "styl" a překvapivě jsem se u většiny bavil. 6/10

Na návštěvě (2015)

Děti jedou na týdenní návštěvu za prarodiči, které v životě neviděli. Během týdne se ale začnou dít podivnější a znepokojivější věci, vše nakonec vyústí v moment, kdy se sourozenci budou muset začít bát o svůj život. 7/10

Dívka s mušlí (1980)

Hodně silná filmová záležitost. Matka (alkoholička a samoživitelka) její nejstarší dcera třináctiletá  Vendula, která vlastně převzala po matce všechny role v rodině od staraní se o další sourozence po pomáhaní matce v práci, Vše vyústí v moment, kdy všechny děti včetně Venduly skončí v dětském domově. 8/10

Proměna (2022)

Proměna (Turning Red) rozhodně není špatná  Pixarovka, ale mě nesedla. Co se týče příběhu, tak hlavní hrdinkou je dívka Mei, která se díky svým emocím (rozrušením, radostní) začne měnit v červenou pandu, to vše díky rodinné kletbě. Jediné jak se toho zbavit je uklidnit svou mysl, což se jí daří. A podstoupit rituál. Jak už jsem napsal, nebyl to příběh, který by mi sedl, i tak slušný výkon a slušná známka. 6/10

Apríl (1986)

Jako horor nic moc, jako komedie se ptáte, kde jako sakra je? Film "zachraňuje" konec a velký plot twist, který ovšem filmové hodnocení zvyšuje na průměr. 5/10

Smrt roku 2021! (2021) (TV film)

Pokračování Death to...Upřímně jsem byl opět zklamán a proto hodnotím stejně jako první díl. 5/10

Smrt do roku 2020 (2020) (TV film)

Satira, černý humor jsou fajn, ale tohle mi prostě nesedlo. 5/10

Backrooms (2022)

Co říct k backrooms, jde vlastně o novou creepypastu. Rozhodně jde o nový a zajímavý projekt, který se v současnosti hodně probírá. Naposledy jsem podobný bum zažil  v roce  2012, kdy letěl  Slenderman. V jednoduchosti jde o to, že se můžeme propadnou z našeho světa do tohohle "mezisvěta", který je rozdělený na různé levely. V tomhle videu je vidět právě takový no-clip do backrooms a pak toulání v tom asi nejznámější levelu z backrooms a to level  0 The Lobby. 8/10