Policie v akci (2017) (pořad)

Pokud chcete vidět skutečné policisty v akci, tak doporučuji Cops (u nás známe jako Policie v akci USA). Tato česká fraška je katastrofa. 1/10

Nekromantik (1987)

Nekrofilní úchylárna z Německa. Pokud bych hodnotil pouze film je to 1 a půl hvězdy, ovšem soundtrack si zaslouží vyšší ohodnocení proto tedy 5/10.

Svatební váza (1974) odpad!

Film o zoofilním hovadu. Jestli tohle někdo považuje za umění at´ táhne k čertu. 0/10

Srbský film (2010)

Tento film se opravdu hodně špatně hodnotí, ale svůj cíl šokovat splnil. 5/10

Úžasný Bulk (2010)

Asi každému dojde, že jde o parodii na Hulka. Tento film byl v žebříčku nejhorších filmů například s filmem The Room (2003) nebo Troll 2 (1990), tak jsem se rozhodl, že se na něj mrknu. Film je opravdu špatný, herecké výkony nulové, animace horší než od dítěte na základní škole a jediné co film zachránilo na mém hodnocení bylo to, že jsem se občas i zasmál z toho co jsem právě viděl. 1/10

Jednorozený (1990)

Velice znepokojivé, strašidelné a jednoduše divné, tak bych nazval tento film. Už při úvodní scéně jsem si říkal na co se to vlastně dívám a čekal jsem kdy mi zazvoní mobil a ozve se hlas "sedm dní". Docela jsem se bál pokračovat ve filmu po asi 15 minutách, nakonec jsem vydržel. 1/10

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Nikdy znovu! 0/10

T2 3-D: Battle Across Time (1996)

Ve 3D to musela být paráda. Každopádně jde o další věc, která se hodnotí velice těžce, ale i přesto dávám tohle hodnocení. 7/10