Princezna se zlatou hvězdou (1959)

Děkujme za 78min, protože víc bych nesnesl, na vánoce se vždy můžeme těšit s další porcí podobných českých "klasik". Tato pohádka by se nestala klasikou pokud by televize nova a další z ní tu klasiku neustálým omýláním o svátkách nevyřezali. Opravdu se bojím, že se s touto pohádkou ještě setkám, na vánočním programu televizí už sedí na trůně opravdu dlouho. Vysřídat se jí snaží Troška, ale jeho snahy končí dalším a dalším propádákem, jeho snaha je tak intenzivní, že už si vydobil svůj vlastní žánr: "Troškovi propadáky." Ps: Ten princ by mohl vládnout leda království za sedmero neznámými, přičemž každá neznámá má hodnotu 10 homosexuálů děleno 2.

Fahrenheit 9/11 (2004)

Každá významná, dějiny-měnící údálost, pokud není jasně podložena nespornými a jasně mluvícími důkazy se dočká své konspirační teorie. Jestli je to pravda nebo ne, to já nevím, ale myslím si, že pokud se nikdo chce dostat na kobilku americké vládě a jejím aktivitám, není tento dokument tím pravým. Předloží vám pravdu tak jak jí vidí Moore. A budete zmoorovaný. Radši se zajímejte o dění ve světě, o kulturu, politiku, vědu, přírodu, lidi, volte i když si myslíte že všichni jsou šmejdi, horší je jen nadávat a pak ani k volbám nejít. Jako dokument paráda, ale jako pravda jen půl-paráda.

Delfín Filip (1996)

Plný počet za toho chudáka delfína, který trpí na úkor vyjebaných kokotů. Herci a tvůrci jsou jedno velký netalentovaný hovno!!!!!!!!!!!!!!

Můj přítel delfín (1964) (seriál)

Delfín Filip (1963)

Delfín Flip (1995) (seriál)

Malý Herkules (2009) odpad!

ýlam selukreh ej akčars - můj komentář dává 100x větší smysl, než tento film. Režisér by se měl na pár let schovat do nejzapadlejší pustiny světa, kde neni šance, že ten film, kdy kdo uvidí.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Tak s tímto filmem jsem problém nikdy neměl, viděl jsem ho už několikrát a pokaždé se míra ujetosti o něco blíže posune k totální magořině. Výkon Del Tora byl mnohem přesvědčivější. Ačkoli byli některé scény vytlačeny do těch nejkontroverznějších a nejabsurudnějších vzorců chování zfetovaného člověka, tak Del Toro přesto působí až děsivě upřímně, navozuje pocit naprostého šílenství. Za to Depp, rozhodně není obyčejný smažka-buzík, ale svou roli nakopnul stylem, tzn. fetuje, chlastá, hulí, ale jako stylovej výstřední profi-smažák. Jeho gesta, hlas, způsob vyjadřování se je až příliš přehraný a máte čas od času problém uvěřit, že to sním takhle zamávalo. Ale přesto je dvojice Toro+Depp hlavním tahounem celého filmu a nebít jich a jejich skvěle zahrané nadsázky, vzniknul by...., to je fuk, je to šílenost se šílenci za kamerou a před kamerou a dokáží udělat šílence i z diváka.

Turínský kůň (2011) odpad!

Tak a je to tady!! Snažil jsem se v tomto filmu najít onu genialitu, opravdu moc jsem se snažil. Přišlo mi to geniální asi jako, když Jasonovi místo mačety vrazí do ruky zubní kartáček a ten skotačí s dětmi v dětským koutku v mekáči. Jak mám film chápat? A v čem je tak dobrý? Absolutně nerozumím!!!! A přitom jsem zvyklí potlačit všechny nelogické prvky ve filmu a zkrátka ho příjmou prtoto jaký je, nejspíš kvůli tomu je to můj(teprve, mohlo jich být víc) třetí film ohodnocený jako odpad. Přičemž bych šel ještě dál: Best of odpad, odpad plující stokou těch největších odpadů apod. Csfd by mělo urychleně přibrat možnost : Nechci vidět ani za sto koní!!

V peřině (2011) odpad!

Hovadina!!!!!!!!!!!!!!!!