Pohřben zaživa (2010)

Mrtě nelogičností nejen v chování hlavního hrdiny, ale i v příběhu. A také by mě zajímalo, kolik desítek minut jsou tam záběry na vrtícího hlavního hrdinu se zapalovačem, kdy se nic neděje, přijde mi to, že tak půlka filmu.

Hezké vstávání (2010)

Nebyla to úplná limonáda, což je dobře, nicméně jistá klišé bychom nalezli. Na konci filmu jsem si dokonce dokázal představit takové zpravodajství, i když jsem příznivce spíše toho, co prosazoval pan Pomeroy. Doufám tedy, že stále někde budou vysílat zprávy, které budou hlavně o faktech. 70%

Pavouci z vesmíru (2010)

Sci-Fi mám rád, jsem celkem nenáročný divák, ale větší kravinu jsem hodně dlouho neviděl.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Pro filmového fanouška a hráče počítačových her to pro mě byl určitě zajímavý film, nicméně první půlka mi přišla trochu utahaná a chvíli mi trvalo, než jsem vůbec pochopil, o co jde. Subjektivní dojem tedy.

Frozen (2010)

Hodně dlouho se mi nestalo, že bych film musel od půlky proklikat. Beru, že se taková situace může stát, ale pokud koukám na film, který je plný naprostých nelogičností a to tím stylem, že to ovlivňuje děj tak, jak tvůrci filmu chtěli, kouká se na to blbě. >>> SPOILER >>> Jediné, čemu bych dokázal uvěřit je problém s vlky, ale to, že člověk promrzá na sedačce, nezapne si bundu, holou rukou se dotýká dobrovolně promzlého železa a nechá na něm ruku celou noc, že první, co účastníky napadne, je skákat dolů a ne po laně přešplhat na sloup (tak, že neleze někdo v lyžákách ale někdo, kdo má SNB boty, ovázané ruce proti roztřepenému lanu a nohy si taktéž zapře o lano), že borec místo toho, aby našel lyže a jel na lyžích sedne na SNB a klouže se dolů atd. Je toho zkrátka mnoho, co ten film dělá dle mého naprosto nepoužitelným, protože tomu, co se tam stalo, ani zbla nevěřím. A není to tím, že by mi tento žánř nevyhovoval, Open Water byl z tohoto hlediska proveden mnohem lépe.

Kostka 0 (2004) odpad!

První i druhý díl byli super. Toto je ale hovadina největšího kalibru, klišovitá, debilní a nereálná.

Pohádky na dobrou noc (2008)

Asi nejsem dostatečně intelektuálně vyspělý tak, jako většina zdejšího obecenstva, ale u tohohle jsem se prostě bavil. A originální pojetí se tomu upřít nedá.

2012 (2009)

Mno, co na to říct? Vynikající nápad asi, rozhodně lepší než 197. asteroid, ale ten patos kolem toho, to bylo něco šíleného. Za efekty a zpracování plus, ale za film jako takový je nejspíše naprostý brak plný klišé.

Avatar (2009)

Opravdu to nejlepší, co jsem kdy v kině zažil. A i celkově vynikající film, který se rozhodně svým zpracováním stane milníkem. Občas mírně klišovité, ale co...

Paranormal Activity (2007)

Váhal jsem mezi 3 a 4, nakonec 3, kvůli pár nelogičnostem. Nerosvícet, nechávat otevřené dveře atp. Nicméně jde o postupně gradované lekačky propojené víceméně nudným povídáním... A uvítal bych asi i nějaký konkrétnější konec.