Avatar (2009)

Strašně mi to připomína Matrix a Word of warcraft, v kině jsem se jen smál tomu kopčení jednotlivých prvků. Završil to elfský les.

Schindlerův seznam (1993)

Oskar Schindler byl říšská kurva, a kdyby se teď probral ze smrti a viděl by, jak za jeho počiny vydělávají lidé peníze, tak by byl radostí bez sebe. Takový lidé si nezaslouží žádnou pozornost. Nejlepší by to bylo z historie úplně vymazat a ne 50 let po té se na tom ještě přiživovat! Liam Neeson bravurní výkon.

Ulice (2005) (seriál)

Některé příběhy fakt dokazaly zaujmout tak, že jsem se na to i těšil, 4* za to, že v té době nic koukatelnějšího většinou nedávají. O hereckých výkonech se nedá mluvit, snad jen u známějších tvaří.

Já, legenda (2007)

Parádní atmosféra v celém filmu plus parádní výkon Willa. 5*. Hned po shlednutí jsem měl chuť si to pustit znova. U kolika snímku se tohle stane?...

Váňa (2012) odpad!

Fraška jako celej tenhle "nesport". Pokud k téhle činnosti chováte odpor, určitě se vám dokument libit nebude. Fascinujeme, jak se říka: "v tomhle věku dokáže vyhrat". Pokud vim, tak běhá kůň né člověk. Dokument je určen pouze pro fanoušky. Odsuzuju tuhle sortu lidí, neboť společensky jsou neprospěšný, nepotřebný, jako všichni sportovci. Svoje názory nikomu nevnucuji. Dokument je jen utvrzuje.

Divoký anděl (1998) (seriál)

Při hodnoceni dám na první pohled, tudíž 5* . Nechápu, že tato telenovela nemá nejmín 80%. Pamatuju si, jak nikdo nebyl venku a všichni spěchali se na to koukat. Poté dlouhé diskuze ve škole. Neznám nikoho, kdo by tehdá na to nekoukal a tak malé hodnocení. Samozřejmě si také pamatuju, že se každý styděl, že na to kouká:-)

Dětská hra (1988)

Horor mého mládí, pamatuji si, jak jsem měl problémy usnout proto 5*.

Kick-Ass (2010) odpad!

Autor tohoto projektu asi trpěl nějakou zvrácenou uchylkou. Nechat zabíjet 10ti letou holčičku? jestli tohle je humor, tak to jdu asi trhat mouchám křídla a smát se:X Humor jsem v tomto filmu nenašel. "Perfektní" motivace pro děti, aby napodobovali tyto "hrdiny".

Stmívání (2008) odpad!

Snímky s "upírskou" tematikou mam velice rád. Dál jsem této serii šanci. Asi tak po hodině se mi začne honit hlavou "kdy už se začne něco dít" po celé serii na konci posledního dílu zase "kdy už se začne něco dít". Nikdy jsem se u žadnýho filmu víc nenudil. Dokonce dokoukat všechny tyto snímky byl můj největší boj v životě.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Je obdivuhodné, co ty lidi v tomhle věku dokážou a za tohle si těch 5 hvězd určitě zaslouží. EX 2 chapu jako jeden ze snímku na zakončení kariér dotyčných. Milovníci akčňáku tohle určitě velice ocení.