• Romantický

Arrow (2012) (seriál)

Mala som tento seriál rada, ale prepojenie tohoto seriálu neviem s koľkými ďalšími ma dosť štve, pretože ťa nútia pozerať ešte ďalšie seriály ako Flash, Supergirl a pod.... čiže musím ubrať hviezdičky..... ak to pôjde takto ďalej tak to asi prestanem pozerať.

Feriha (2011) (seriál)

Nehovorím, že to je extra výnimočný seriál. Ale aj napriek tomu sa dá pozerať, v každom prípade si nezaslúži takéto zlé hodnotenia a pri tom to dotyčné osoby ani nevideli. Určite by som mu nedala 5 * , ale keď niekto niečo hodnotí tak to musí aj vidieť. PS: nie je to ani klasická telenovela, pretože sa ani šťastne neskončí aspoň pre ferihu ktorá zomrie.

Památkáři (2014)

Tento film som pozerala asi na tri krát, kým som ho konečne dopozerala. Nuda!

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Už dlho som sa tak "nezažrala" do seriálu ako do tohoto. Úžasne postavy od ktorých nevieš čo očakávať, hlavne od skvelej agentky CIA s psychickou poruchou, ale aj od mariňáka čo sa po ôsmych rokoch vrátil späť a kolíše na oboch stranách a nevieš ku ktorej sa prikloní. Najlepší seriál aký som videla ohľadom CIA aj terorizmu. Dúfam, že to 4. séria nepokazí ak nejaká bude.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Prvá séria super, ale ďalšie série postupne strácali úroveň a k štvrtej som sa už ani nedostala a asi to je aj lepšie lebo by to bolo určite asi za menej *.

Vítejte v džungli (2003)

The Rock je moja slabosť a hlavne jeho gestikulácia nemá chybu a ku tomu ešte Seann, to je proste skvelá kombinácia dvoch protikladov. Príjemný akčno-komediálny film na pohodový večer s kámošmi, aj keď si to pozriem X krát nikdy ma to neprestane baviť.

Talisman (2012)

Zac Efron v dráme, v roli seržanta? Nevedela som si to vôbec predstaviť aj keď som si musela zvykať na túto jeho novú interpretáciu, ale celkom ma prekvapilo ako stvárnil veterána, ktorý hľadá ženu z fotky, ktorú našiel uprostred púšte a zachránila mu život. Viem, že to je typický romantický film, ktorý konči šťastným koncom, ale aj napriek tomu moje hodnotenie je aké je.

Co ty jsi za číslo? (2011)

Podpriemerný film a prečo? Jedna dospelá žena si prečíta článok o tom že sa nemôže vyspať s viac ako 20 mužmi a keď zistí že už sa s presnou dvadsiatkou vyspala začne hľadať všetkých bývalých milencov aby to povestné číslo náhodou neprekročila a zrazu sa zamiluje do svojho suseda, ktorý jej v hľadaní pomáha ale ona „chúďa“ sa s ním predsa vyspať nemôže lebo by prekročila jedno číslo no fakt mizerná, zlá téma ktorá nedáva zmysel.

Moneyball (2011)

K tomuto filmu som sa stavala skepticky, pretože vôbec nerozumiem baseballu a jeho pravidlám. Napriek tomu som si tento film pozrela a prekvapil ma hlavne svojím vtiahnutím do deja, zrazu začnete držať palce tímu a hlavne hráčom ktorým nikto neverí, brilantnému manažérovi a jeho asistentovi. Skvelý filmový a športový zážitok!

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Už len sledovať skvelý výkon Leonarda DiCapria je vynikajúcim filmovým zážitkom, ale príbeh Franka obyčajného dospievajúceho chlapca, ktorého rozvod rodičov natoľko zmení, že začne falšovať nielen doklady ale sa aj majstrovský vžije do svojej role pilota, doktora či právnika a nikto nepochybuje o jeho schopnostiach a uverí mu každučké slovo ma absolútne dostal . Je až neuveriteľné, že je to skutočný príbeh.