Van Helsing (2004)

Ano, možná je to jízda. Ale přeplácaná. V kině jsem si docela užíval, ale s postupem času se přestával bavit a jen se těšil ať to skončí. A na dvd už tento obrazově (možná) poutavý příběh nefunguje vůbec.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Já jako milovník comocsů jsem s X meny byl navýsost spokojen. Bohužel až do třetího dílu. Změna režiséra byla veliká chyba. Scény nenavazují, dílko je velice chabě slepené. A z Wolverina se stal z drsňáka patetickej dement. Chápu že možná tohle zabírá v Americe, já mám z těchto řečí husí kůži a pocit trapnosti. Tři hvězdy jen z nostalgie z předchozích dvou dílů.

Strašidelné Vánoce (1988)

Murray je výborný herec, ale celkově mi tento "vánoční" film nesedl. Pár dobrých gagů ale jinak... Možná je to tím, že mě americké pojetí vánoc lehce děsí.

Svěrací kazajka (2005)

Povedený snímek o cestování časem. A hlavně Brody! jako Pianista byl výborný a tady své kvality jen potvrzuje. Rozhodně nadprůměrný film ke kterému se rád vrátím.

Mizerové II (2003)

Líbí se mi jaké film vyvolává reakce (1* - 5*) i u respektovaných recenzentů. Já nemohu jinak než 5* - vizuální a akční orgie!!!! Film do kina a se zvukem na plný pecky!

Skála (1996)

Režisérský majstrštyk. Jeden z nej akčních filmů vůbec. Nezapomenutelná scéna z umývárny. (nebo sprch či co to je:-)))

Čtyři pokoje (1995)

Tento film stojí a padá se třetí a čtvrtou povídkou. A ty jsou brilantní.:-))

Černá zmije - The Black Adder (1983) (série)

Vůbec nejgeniálnější druh britského humoru, který můžu pouštět dokola a NIKDY mě neomrzí!!!