Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Dokumentární

Oblíbené seriály (10)

Dr. House

Dr. House (2004)

Seriál, který vás vzdělá, poučí, rozesmutní, pobaví, motivuje nebo naštve. Seriál, který řeší vztahové problémy, životní otázky a strasti, lásku nebo dilemata, zda je důležitější zachránit život na hraně etičnosti a zákona, nebo podlehnout výše postaveným lidem a byrokracii. House zkrátka nalezne odpověď na všechno, ne jen na to, jaká je správná diagnóza. Z mého pohledu jde o nejlepší seriál, jaký jsem dosud viděl. Abych navnadil více lidí ke shlédnutí tohoto skvostu, přidávám několik "nej", které se mi vryly do paměti (BEZ SPOILERŮ): nejoblíbenější postava: Robert Chase M.D. /// nejlepší série: čtvrtá /// nejlepší díl: 5. série, 19. epizoda (Vězeň ve vlastním těle) /// nejpřekvapivější závěr dílu: 4. série, 1. epizoda (Sám) /// nejlepší souvislost mezi prologem a závěrečnou diagnózou: 5. série, 4. epizoda (Mateřská znamínka) /// největší morální dilema: 6. série, 3. epizoda (Tyran) /// nejzajímavější díl: 1. série, 21. epizoda (Tři příběhy) /// nejlepší sériové finále: finále 4. série /// Věřte, že tohle by měl vidět každý. A sledováním s českým dabingem se v tomto případě nic nepokazí.

Ztraceni

Ztraceni (2004)

Jednoho dne jsem měl chuť na nějaký nový seriál. Protože Ztraceni šli kdysi na nově a tehdy jsem na to chvíli koukal, řekl jsem si, že se podívám na první díl a uvidím. Následně jsem se musel podívat na další díly a z těch všech záhad jsem byl tak zamyšlený a nervózní, až se mi špatně spalo. V první sérii bylo určitě nejzajímavější letadlo, které našel Lock s Boonem, oživování Charlieho a finále, kdy se otevřel záhadný poklop a proběhlo první setkání s "druhými" na voru. Opětovné setkání Sawyera a spol. s ostatními bylo velmi emotivní a ještě se objevil Pan Eko, který byl dokonalý. 2. série je jedna z nejlepších částí seriálu, záhada s tajemnými čísly mě úplně ohromila a do toho se objevil Benjamin Linus, jedna z nejzajímavějších postav. Poklop se stal mým nejoblíbenějším místem na ostrově. Třetí série byla vcelku nudná z pohledu Jacka, Sawyera a Kate, ale přátelství Desmonda, Charlieho, Hurleyho a Claire jsem sledoval vždy s hroznou chutí a strašně jsem si tuto partu oblíbil. Na konci 3. série mě hrdinská smrt jednoho z mých nejoblíbenějších ve stanici "Zrcadlo" opravdu zasáhla a bylo mi to opravdu líto. Ve čtvrté sérii se objevil Daniel Faraday a Kevin Johnson z lodi Charlese Widmora, naprosto geniální zápletka, a když Benjamin otočil kolem v zemi, nevěřil jsem co se děje. Konec 4. a začátek 5. série považuji za nejlepší část celého seriálu. Přesuny v čase mě úplně fascinovaly. Vidět stavění poklopu a používání všech dalších stanic bylo úžasné, vidět mladého Benjamina a nestárnoucího Richarda Alperta taky. 6. série přinesla odhalení minulosti Jacoba, záhadu černého kouře a minulost Alperta, což objasnilo další neskutečně zajímavý problém. Závěr celého seriálu jsem hodně oddaloval, protože jsem ještě nechtěl, aby byl konec. Shlédnul jsem "Final chapter" a "Final journey" , poslední díl však musel přijít a hodně mě rozesmutnil. U seriálu jsem strávil 6 měsíců, 84 hodin a 42 minut a vůbec toho nelituji. Nejlepší seriál, který existuje...

Perníkový táta

Perníkový táta (2008)

Seriál na pokračování, který má kvalitní konec, je jedna z nejlepších věcí, co mi mohou být dopřány. Přesně takový Breaking Bad je. Sice mě někdy nebavilo tolik "rodinných záležitostí" , které se dost řeší. Ale vem to čert. Breaking Bad je skvělý a zaslouží si to nejlepší hodnocení. Deana Norrise (strejda Hank), který byl asi má nejoblíbenější postava, si určitě budu dlouho pamatovat a vzorec methamfetaminu, který se objevuje v úvodních titulcích, si budu pamatovat do smrti!

Reklama

Reklama