• Sportovní

Pouť (2010)

,,ASI TI MŮJ ŽIVOT PŘIJDE OBYČEJNÝ,ALE JÁ SI HO VYBRAL.“.... ,,ŽIVOT SI NEVYBÍRÁŠ,TEN ŽIJEŠ!!!"Pre mňa absolútne najsilnejší filmový zážitok!Hneď mám chuť zobrať batoh a ísť do Santiago de Compostela.Snáď sa mi to raz podarí... ...a podarilo 5/22

Proti přírodě (2014)

V skratke: Jeden chlapík s depresiami v jednom kuse naťahuje pišoláka.Vznikol z toho 20 minútový záchvat smiechu v kine...Scénky You´ll never walk alone a Forever young sadli perfektne.

Přežít s vlky (2007)

Filmu hrozne ubližuje nálepka "podla skutočnej udalosti".Pretože tomuto by neuveril ani najväčší optimista.Inak by to bola celkom príjemná oddychovka.

Puzzle (2018)

Vadil mi ten depresívny mood.Po pozretí tohto filmu človek normálne začne premýšľať,že skočiť pod najbližší vlak je vlastne celkom dobrý nápad.Svet je chladné a tmavé miesto,kde smrť je vlastne vykúpenie.Normálne mám pocit ako keby zajtra už ani slnko nemalo vyjsť.A ten koniec filmu nechám bez komentára...

Rváči (2009)

Toto nemá s jednotkou nič spoločné.Žiadny príbeh,herci o ničom.

RYTMUS sídliskový sen (2015) odpad!

Kolotočársky pózer a Piešťanský neger ,tak ty neprezlečeš sveter???Falošný človek ktorí vodu káže,víno pije.Celý tvoj charakter je krásne vykreslený v 2,5 minútach(od 38. minúty tejto časozbernej sračky).Ty aj keby si mal všetky prachy sveta,furt budeš mať málo!A šaman sa od teba neučil,ale ty by si sa mal od neho veľa priučiť!!!

Soumrak mrtvých (2004)

Na druhý krát musím hodnotenie zdvihnúť na 5.Dvojicu Pegg-Frost mám stále radšej a radšej.A scénka s queenmi-perfektná!

Šedá zóna (2001)

Odporúčam vám,prečítať si knihu Byl jsem Mengeleho asistentem.Je to svedectvo patológa Miklósa Nyiszliho a garantujem vám,že sa na film budete pozerať úplne inak.Väčšina vecí z filmu je natočená podľa tohto svedectva,jednotlivé dejové línie pekne zapadajú do seba a divák ich ľahšie pochopí.

Tajemství dějin: Hon na Hitlera (2006) (TV film)

Dokument je postavený na konšpiračných teóriách,ktoré sú následne aj vyvrátené.Pritom každý,čo sa aspoň trochu zaujíma o druhú svetovú vojnu,vie ako Hitler zomrel.Popravde je to dosť rušivé,hlavne keď na konci dokumentu sa dozviete detaily ako napr: Hitlerove pozostatky boli exhumované a znovu pochované až osem krát,či svedecká výpoveď tel. operátora.Pozitívum tohto dokumentu vidím v pohľade na premýšľanie Stalina a prečo tajili objavenie Hitlerovho tela.