• Romantický

Dívka ve žlutých botách (2010)

„Její matka zemřela...“, a proto si s ní často telefonuje. Neměl by synopse k filmu psát překladatel titulků nebo dabingu, který film viděl? Když už ten obsah je prý oficiálnít text distributora?

Housefull 2 (2012)

Na mě tedy šílené moc. Pouštěla jsem si to všem na zahnání nočních můr a k tomu to dobře posloužilo.

Panství Downton (2010) (seriál)

Po první sérii jsem se nemohla dočkat druhé. Druhou jsem už sledovala převážně kvůli Maggie Smith. Z ostatních se staly tak trochu karikatury. A tedy vánoční speciál po třetí sérii... No, ten byl tedy „vánoční“.(ironie)

Dokud budu žít (2012)

Jako elitnímu pyrotechnikovi to Shahrukhu Khanovi celkem seklo. Dost by mě zajímako, jak se slečna Akira na začátku filmu dostala na ten ostrůvek uprostřed jezera, aby z něj skočila do vody a začala se topit. Rozčarování z konce pak napravila krátká pocta nedávno zesnulému Yashi Choprovi umístěná do titulků.

Očista (2012)

Chtěla jsem se odreagovat,váhali jsme mezi tímto a novým Shahrukhem Khanem... To tedy byla volba. Až z ní mrazí. Film byl skvělý, jen snad jsem ho nesledovala v tu pravou chvíli.

Klaun (2010)

Vůbec se nemůžu rozhodnout, co si o filmu myslet. Ta káva byla asi pro mě příliš silná. Občas dobrý vtip, ale žádná sympatická postava.

Komisař Špek (2010)

Upřímně, čekala jsem větší hrůzu. Něco jako filmy s Adamem Sandlerem. Slaboduché vtipy, ale občas jsem se prostě musela smát. Například: Pirátské DVD „Sedmá pečeť 2“.

Kon-Tiki (2012)

Bavilo mě to více než Trosečník, když už tak mám srovnávat s podobnými filmy na moři. A přeju Norsku takto velkolepý film a případně Zlatý Glóbus i Oscara. Asi by nemělo smysl točit tento film jinak než s ambicí zabodovat na mezinárodním poli. Jasně, že je poznat, že New York je nakreslený. Občas i moře, řekla bych. Ale posádka odpovídala mým představám o Seveřanech ze 40. - 50. let minulého století. Thor byl ovšem mimořádný šílenec, do života rozhodně ne.

Vybraná společnost (2011)

Africa United se mi líbilo moc, U Stóra planið jsem několikrát usnula. Takže jsem k filmu usedala s jistými rozpaky. Zábavná maloměstská satira. Korupce na Islandu, tedy v zemi poctivců. :-)