• Romantický

9 Souls (2003)

Občas velmi nelogické. I víc než indické filmy, řekla bych. :-)

Střílej bez varování (2007)

Ať žije schéma. Om děsně ztloustnul. Naseeruddin je fajn. A Bawandar je jediný režisérův film, který bez výhrad doporučuju.

Love and Dance (2009)

Tak tedy spíš 3 a půl. Často jsem si při sledování vzpomněla na RBNDJ. Kdo neví, co to je, a chce, ať se mě zeptá. :-)

Kuchh Meetha Ho Jaye (2005)

Tedy transkripce Shahrukhova jména jako Šarúk Chán mě vcelku pobavila. Vůbec byl celkem tvořivý, ten přepis do češtiny. V tom případě se tedy film měl jmenovat Kučch Míthá Ho Džáje. :-) Do háje. Ale "dáme si něco sladkého" bych to tedy nepřekládala....

Happy Tree Friends (2006) (seriál) odpad!

Po třech epizodách tu vypálím s klidným svědomím odpad! a budu se svrchu dívat na ty, kteří se tu postarali o těch krásných 78%. :-)

Fashion (2008)

Madhura Bandarkara už jsem zažila v lepší kondici. Tohle je příliš prvoplánové, příliš schematické. Překvapilo mě, jaká může být z Kangany Ranaut kočka, dokonce sokyně Priyaky Chopry. A také jsem si všimla, že režisér už podruhé použil postavu chlapíka, který naprosto nezištně hlavní hrdince pomáhá, ač jsem nezachytila žádnou vazbu. Navíc v tomto filmu je to gay, takže postranní úmysly se vylučují. Chybí mi tam motiv. Nebo jsem ho přehlídla.

Aradhana (1969)

Není to prvně, co starší film vyšel v kratším sestřihu. I tak těch 155 minut bylo dost. Nechce se mi věřit osudu hlavni hrdinky, ale mám slabost pro Sharmilu Tagore. V závěru však byla vyměněna.

Mere Apne (1971)

Asi můj první film s Meenou Kumari. Narážka v Luck by Chance: "I Meena Kumari by umřela. Smíchy.", získává nový rozměr. Tak plačtivou hlavní hrdinku aby pohledal.