LOL (2012)

Ja vám neviem. Hodnotenia na tomto filme sú viac ako rozporuplné a ja sa čudujem prečo. Na jednej strane uznávam. Mám 17 rokov a tento film sa mi zdá skvelý, ale uznajte, že aj napriek tomu, že film neobsahuje nejakú hlbšiu myšlienku na zamyslenie, oproti francúzskemu LOL má kvalitnejších hercov, všetko je prirodzenejšie, Miley Cyrus sa do role Loly dokonale hodí, sú tu skvelé soundtracky, umiestnené presne tam kde patria a celkovo. Ja som si tento film pozrela po sebe rovno dvakrát. A idem si ho teraz pozrieť zase myslím! :) "Je fajn milovat, tak že to až bolí. Nevím jak to lidi můžou zvládnout. Úpřimne? Já ne." 100%!

Paranormal Activity 4 (2012)

Minulý rok som po Paranormal Activty 3 odchádzala s kina pripravená na spánok s rúžencom a nožom. (A to ma veru žiadny horor nevystraší.) Tento rok som odchádzala znechutená, zmätená kto bol vlastne Hunter a dokonca aj vysmiata s tých dokopy "až" 3 a pol minúty akcie. Jednotka bola fajn, dvojka slabšia, trojka ma presvedčila, že na štvorku ísť musím, ale po štvorke na päťku ani nepáchnem. Tfuj. 2 hviezdičky za tie posledné scény. Inak nič.

LOL (2008)

Slabšie ako americký LOL.. aspoň pre mňa.

Román pro ženy (2004)

Neviem prečo tu všetci na tento film tak nadávate alebo či som ja taká primitívna, že sa mi to páči, žiaľ, ja ten film viac ako milujem a dokázala by som si ho pozrieť niekoľko krát za deň.

Jindřich VIII. (2003) (TV film)

Na dejepise berieme teraz reformácie v cirkvy a tak sme sa dostali aj k tomuto úžasnému týpkovi. A áno, poviem vám, tento film som prvý krát videla asi ako 8 ročná a doteraz, 9 rokov od pozretia si pamätám každý detail. Hodlám sa k nemu vrátiť, lebo je to po papagájovi Paulie-m jediný film, ktorý vo mne zanechal takýto dojem Super!

Cesta do fantazie (2001)

Jeden z najlepších filmov, ktoré som kedy videla. Jediným negatívom je, že miestami som sa nudila.

Nezapomeň na mě (2010)

Môžem povedať, bez hanby a ostychu, že sa mi ten film páčil. Plný rodinných tragédií. A aj keď mi herečka spočiatku naozaj liezla na nervy, zvykla som si a veľmi vďačím za prekvapivý a vôbec nie ohraný záver. Skutočne lahoda.