Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Sci-Fi

Oblíbené filmy (10)

Černí baroni

Černí baroni (1992)

Co tu k tomu říct, tohle je jedna z nejlepších českých komedií, prostě to žeru, super hlášky řadových vojáčků základní přípravy a jejich boj s nadřízenými. Sice jsem tohle nezažil, ale tak nějak vím, o čem to je. Tohle je klasika

Tankový prapor

Tankový prapor (1991)

Už máte spojení? abych vám to o rok neprodloužil, abyste se naučil navazovat spojení.....však to mám celé ňáké pokurvené....tohle je další z řady kultovních komedií ze základní přípravy...Není to tak dobré jako Baroni, ale pořád je to prostě srdcová záležitost...já s vámi zatočím, PO BOLŠEVICKU!!!

Lepší už to nebude

Lepší už to nebude (1997)

Tohle je jedna z mála absolutně přirozených a ryzích komedií. Krásný příběh s prvky humoru, lásky a dojetí. Nicholson zahraje opravdu všechno a já mu to žeru i s navijákem. Jedna z jeho nejlepších rolí. Tohle nelze jinak

Než si pro nás přijde

Než si pro nás přijde (2007)

Jednoznačně plný počet. Hvězdná dvojice hraje naprosto přirozeně, emoce se střídají s humorem, radostí a smutkem. Tady je všechno, co má mít každý přirozený film. Tohle nemá chybu, můžu to vidět kdykoliv. Vtipy a hlášky se střídají a vy stejně víte, že se oba blíží ke konci, ale sakra...užívají si to naplno.

Kingsman: Tajná služba

Kingsman: Tajná služba (2014)

Tak takhle jsem se už dlouho nebavil, Colin mě mile překvapil, ztvárnit takovou roli bych do něj ani v nejmenším neřekl, no a o Samueli, coby pořádnej gangsta nigga šéf a manipulátor, ani nemluvím, jeho role byla mistrovsky zahrána, ale to každá jeho role. Je v tom akce, kterou jste neviděli, anglický humor, který jste neviděli a celkově je to perfektně zmáklé řemeslo, myslím, že Bloud Velbloud, teda Bond James Bond se může jít zahrabat.

X-Men: První třída

X-Men: První třída (2011)

Matt sice není Singer, ale zvládl to výborně, vzal dva nejtalentovanější herce posledních let a udělal z nich ikonické postavy na příštích několik let, do toho skvělý záporák , kterého nemohl hrát nikdo jiný, než Kevin Bacon, který je v záporných rolí kovanej už leta. Velmi povedená režie, scénář bez děr, akce, napětí, humor, skvělá hudba a perfektní a originální nápad zasadit děj do studené války. Film pojednává o tom, jak se dva z největších nepřátel setkali, spřátelili a nakonec rozkmotřili a postavili proti sobě a vše do sebe zapadá, jednoznačně nejlepší komiksárna roku a přesně takhle by to mělo vypadat. Konečná bitka mohla být delší a mohla se více zaměřit na ostatní mutanty, Banshee, Beast, či Mistique. Rozhodně jeden z nejlepších filmů o X-menech, ke kterému se vždy rád vrátím.

Cesta do pravěku

Cesta do pravěku (1955)

Snad nic na světě mě nemůže vrátit do mých dětských let než Cesta do pravěku. Nádherný příběh, který absolutně neztrácí svou hodnotu a i v dnešní době nakopává zadky všem těm rádoby Sci-Fi věděckým srágorám. Je opravdu neuvěřitelné a obdivuhodné, co vše mistr Zeman dokázal v roce 1955 udělat za výbornou filmařinu. Na filmu není jediná chyba, největší klasika své doby a klenot českého filmu. K tomuto se budu vracet snad pořád.

Podfu(c)k

Podfu(c)k (2000)

Dokonalá režie, dokonalí herci, dokonalí humor, perfektně zvládnutá filmařina...tohle nemá chybu a nejlepší role Brada Pittbula.... PS dabing je vražda

Ovládací panel
55 bodů

Reklama

Reklama