Konečná (2013)

Ako námet fajn, prevedenie fajn, ale nejaký ten šmrnc tam chýbal záporákovi. Gabriel proste nezaujal :D... ALe na vtípky, akciu, a prostredie nemožno nič zlé povedať. pán Kim sa snažil :D

Jackass: Děda Mizera (2013)

Film čerpá zo Slávy Jackass, a z fajnovo zostrihaného traileru, ako bolo poznamenané nižšie, časťami je to bezduché, a čakáte len na tie vtípky z traileru, ale to čo nedostanete v traileri, su posledné minuty, ktoré fakt stáli za to. Iba vdaka nezáživným blábotačkám strhám dve hviezdy inak je to geniálne, a riadne riadne sa zasmejete :D Johnny Rocks. In memory of Ryan Dunn v posledních titulkoch, som nečakal, ale ako památka celovečeráka s dedulom fajn.

C'est arrivé près de chez vous (1992)

Po pravde. Celkom umelecky husté, hlavne prvá polhodina je neskutočná, druhá ešte tápe vo svetle, ale tretia už očakávaná nudná tápe, ale v celku monštruozita riadna, a to doslova. K filmu ma prinutil jeden Parížan ktorý to vystihol. Po prvých 15 minutach sa budeš smiať, po polhodine si už budeš hovoriť je to dokument či realita, čo to je ? a po hodine už to iba dočučiš s užasom že čo to kurva bolo.

Poslední samuraj (2003)

Nikdy nepodceňuje silu v zúfalstve. Nikdy nezabudnite na svoje korene a historiu. Nikdy. Nikdy ani neuvažujte že si tento film nepozrete. Hans Zimmer, Cruise, Watanabe, Tri mená ktoré by Vás mali donutiť, ked nie tak krásne ladená historia, ktorá donuti plakať, príbeh ktorý vás donuti sa zamyslieť, dojem ktorý vás zmení v prvé dni po pozretí, ale len málo z nás túto zmenu docieľi.

Collateral (2004)

Chladný, Krásny, Smrteľne nebezpečný vrah, ktorý číta myšlienky, uvažuje dopredu a systematicky, a vie že v tomto svete sme sebci. Na druhej strane taxikár s ideálmi, zmyslom pre dobro ľudstva, a lásku. Kto vyhrá ? Tipnite si. Ale dokým neuvidíte film 1 2 3 krát, ten film Vám naberie husiu kožu,stiahne z Vás súdnosť, a hlavne šedovlasý Cruise ????? To si nesmiete nechať UJSť. Mann vie čo točí, a tento film bude navždy jeden z najlepších u Toma. Dokonca aj Jason tam hral pár sekúnd, úvodných dokonca. Mohla by byť natočená dvojka s Jasonom. cool

Válka světů (2005)

Další film s Tomovým bežeckým umením, drsnou tvárou, a nasratým výrazom dám vás dole. Ale ako scifi obrovské príšerky ktoré Tom sundá, oplatí sa pozrieť, aj dokonca viac ráz ale s dlhšou prestávkou :)

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Trošku prílíš moderný film na modernú dobu. Klišé, a zároveň prihlupla Diaz tomu fakt dala šmrnc. Tom Cruise ale ako špičkový "agent" dá o sebe znát. Pozrieť isto, ale druhý krát neviem či čisto.

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Najmodernejšie spracovanie u mňa dostáva aj najlepší dojem. No povedzme si, niekto to rád po starom, niekto rád akciu po novom , s modernejšími hi tech vecičkami, modernejším prostredím, modernejšími kamerami. Okrem sceny v púšti, čo bola kompletne zbytočná záležitosť, ostatok filmu bere dych, úsmev, a napatie z diváka. Tom Cruise sa zase naučal behať, všade behá inak, je to pán bežec. :D

Nesvatbovi (2005)

Toto je proste jednotka medzi komédiami. Moja srdcovečka. Obsadenie ani nehovorím. Akcenty ani nehovorím. Námet, scenár , spracovanie, kamery ani nehovorím. Vtip, humor, bizarita , ani nehovorím, Kvalitne podaný OST ani nehoovvorím, Ale prečo len 73 percent, To si už hovorím, niekde tu je chyba.

A-Team: Poslední mise (2010)

Nikdy som nemal rád seriál A.,team, ale tento film vyšpekulované akčné podanie, s efektami ,a kvaitným hereckým obsadením ma dostalo. Damn. So good.