Medvěd (1988)

hodnocení dle žánru, VERBAL si zřejmě hraje s medvídkama, co večer zapnou neony a tak i věřím, že muj plyšovej strop fantazie leckdy i překoná XO

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

no, to je tak akorát k žrádlu, vystříhaný, nedodělaný a občas k zblití, když ten homocuc dostane k poprvý masíčko, aby jej v zápětí vyplivl s tím, že je předžvýkané, ba co víc - jeho nejlepčím kamarádem!

Policajtem proti své vůli (2005)

vy nepoznáte dobrej film s černochem, i kdyby vás na pěknejch pár minut před kamerou oženil se svým klackem, vy děvky

Resident Evil: Rozklad (2008)

začátek dobrej a precizně vystupující mrtvá posádka havarovaného speciálu 747 slibuje změnu, která v digitálním prostředí ožije lépe než pozadí miluše jovovich před deseti lety

Poslední skaut (1991)

Ve škole se malujou všechny holky. Určitě si toho nenaplácaj na sebe tolik, že jim není vidět do ksichtu. No sranda k popukání, jen se na to nesmíte dívat vícekrát!! 2020 You touch me again and I will kill you. This time I would like to hear you scream in pain. Play some rap music. If we go any faster, we are gonna travel byck in time. Law Enforcement Special Application Cartridges (Shredder). Kids nowdays just dont have no discipline.

Labyrint lží (2008)

pro tohle sem letěl do střediska na Chodov, protože sem zrovna dostal chut na blood diamond dva - s chutí to nemá nic společného, někdy to prostě nechutná, ani když smícháte capria s ledovým strongem, nucený sex neni to samý, jako když vám přes cestu z útulku přeběhne bezbranná kočička (o tom už jsem se přesvědčil několikrát)!

V pasti (2005)

mrcha jedna malá, dyt z pohledu psychiatra za to ani nemohl a z pohledu hodnýho strejdy to s ní myslel vážně dobře. v pokračování o dva roky později bude coura stejně protahovat komín jak na ostravsku a nikdo to nedocení! já osobně razím politiku - čím méně DĚTÍ, tím méně pedofilie a na rozdíl od Vás to mám načtené a nedělám si statistiky v lese. přesto nechápu, jak v regulovaném světě porna si nákej debil muže takhle naběhnout?

Van Helsing (2004)

tak k tomuhle mě napadá říct jedno - v opozici klassice, to v laterární rovině kriplkravin VÁLCUJE coppulova(nevím, pýčus) drákulu z roku 92.

3:15 zemřeš (2005)

přesně - thriler na jedničku s nulovým dojmem. málo, málo . . . perfektní výkon režie a hlavně tam nebylo ublíženo ani včeličce. líbilo se mi, jak sejmul toho čokla. to byla paráda!

Sejmi eso (2006)

takže si něco pujčíme na party, ale že to bude kdykoliv jindy stravitelné víc než ten večer s vodkou, bych nečekal. hodně filmové melodie, která jakoby z oka vypadla jiným COOLtárnám.