Zprávař: Příběh Rona Burgundyho (2004)

Top 2 komedie Willa Ferrela. Tuhle kultovní záležitost trumfne jedině Ferreluv Old School. Jinak pokud holdujete internetovym memes, tak tenhle snímek je zlata studnice.

Sebevražedný oddíl (2016)

Hmmm. DC Comics nehrajou druhy housle nahodou. Hodne plytky a trapny. A do toho ta marna snaha zachranit to radoby libivym oldschool soundtrackem, ktery mi do toho vubec nesedi.

Warrior (2011)

Predvidatelne, nezabavne, klisovite a hodne moc nudne. Nechapu mistni hodnoceni. Ano, hraje tam Tom Hardy ale to je tak vsechno.

Mezipřistání (2016)

No. Oceneni za scenar jo? Kdyz rikate. Takova sonda o nicem. Kamera stoji za starou backoru takze si ani krajinky na Kypru nevychutnate. Ze zacatku se snimku podari navodit dusnou atmosferu a clovek ceka, co se stane. A ono nic.

Dunkerk (2017)

Jako správný fanda Nolana jsem čekal hodně, ale tohle rozhodně ne. Hodně intenzivní filmový zážitek, zvuk, Zimmerova hudba, kamera leteckých soubojů. Všechno je to geniální...a přitom to není žádná plačtivá srajda.

Doktor Strange (2016)

Hmmm...nic co bych si mel jeste nekdy pustit znovu. Klasicka marvelovka, pusobi to na me dojmem, ze se tvurcum libily efekty v Inception a tak to vynasobili x1000 a mate z toho Doctora Divneho. Navic pribeh je velka nuda. Hlavni postava se stava ucednikem, nasledne masterem aby ve finale svedl souboj se zlem. To vazne neumi vymyslet nic jineho?

The Gambler (2014)

Film hodně obyčejný, ale scéna s Johnem Goodmanem je perfektní. To stoji za tu 4 hvězdu každopádně. Doporučuji pustit si to na Youtube pod názvem "Proposition of Fuck you" to je strop.

Absurdistán (2006)

Dneska už kultovka. Jak se na meme serverech už teď často píše. Jediný film, co začal jako komedie a skončí jako dokumentární film. Celkem obstojný český dabing.