Květ pouště (2009)

Pretty Woman zo Somálska. Sladučká, sentimentálna, ale príjemná rozprávka. Konzumný západný svet a príbeh Popolušky v ňom. Trošku škoda toho prílišného moralizovania v závere, ale tak nejak som im to aj tak zožral. A mimochodom. Somálska kultúra lynčuje ženy, to je hrozné. A čo tá naša, civilizovaná ? Modelka, čo hrala hlavnú rolu vyzerala akoby ju práve pustili z koncentráku. Totálne podvíživená. Lebo naša "kultúra" to teraz tak vyžaduje. 70 %

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Určite je dobre, že takýto človek naozaj žil a že o ňom natočili film. A hoci je to "len televízia", je to natočené dobre a na Al Pacina sa mi vždy dobre pozerá. Takmer vždy. 64 %

Pařba ve Vegas (2009)

Film, na ktorý sa dá hneď po pozretí zabudnúť. Aspoň ja to teda urobím. Obstojne nápadmi obdarená, zručne natočená malá hovadinka. Komu sa takéto páči, nech sa páči. Ja až tak nemusím. 55 %

Od dveří ke dveřím (2002) (TV film)

Prijemný, milý príbeh o potrebe ľudskosti a kamaratstiev v našom živote. Kvalitne spravená televizia. Kiež by sa aj u nás točili takéto pekné televízne filmy. William H. Macy je skvelý. 62 %

Z vězení do éteru (2007)

Skvele spravená Amerika konca 60-tych rokov s ešte lepším Don Cheadlom. Akosi mi to pripomínalo Lennyho. 67 %

Nejlepší z Brooklynu (2009)

Vyborna policajna drama. Tri paralelne iduce pribehy troch policajtov. Traja vyborni herci, jeden lepsi ako druhy. Urcite jeden z najlepsich policajtskych filmov za posledne roky. 74 %

Zlověstné ticho (2007)

Film co by chcel byt hororom, ale je len velkym nezmyslom. V poslednych dvoch minutach to sice ma zaujmavy a necakany napad... ale napriek tomu nepozerat ! 33 %