• Krátkometrážní

Dance 100 (2023) (pořad)

Dobré to bylo! Čekal jsem trapárnu, ale fakt mě to bavilo a některé výstupy byly celkem pecička. Palec navrch i za ten system hodnocení, kdy místo poroty hodnotí samotní tanečníci, je fakt super. Ps: Je to místama hodně gay, ale to se dalo čekat když se tančí :D

Dantovské peklo (2010)

O hře ani tucha, ale řežba to byla nehorázná. Nadupaně agresivní kresba, která má jasný cíl připravit hráče na nehorázně nekompromisní akční pecku. Tolik kreslené krve, střev a končetin jsem už ukrutně dlouho nezažil a musím říct, že jsem si vcelku pochutnal :) Vytkl bych asi strohý a rychlý scénář, ale budiž. Jinak co jsem moc nepochopil, byla Dantova přeměna v každém kruhu.

Dárce (2014)

Giver je scifiózní jednohubka z budoucna zobrazující svět, jak by to možná někdy mohlo vypadat, bez válek a v "poklidu", ale s nadiktovaným životem. Zápletka je obstojná, přestože né zcela objevná, jen velká škoda toho jednoduchého a přímočarého odvyprávění. Giver má co říct, ale nemá na to dostatek času. Mohlo to být totiž značně hlubší a promyšlenější. Nemůžu ale říct, že by mě to nebavilo, nebo se nudil.

Dárek (2015)

Velice soldině rozdané kraty a hra na mysteriózno rezehraná velmi fikaně! Ke konci jsem byl napjatý jak kšandy. 4,5*

Dárek (2014) (studentský film)

Moc fajn!

DC Showcase: Catwoman (2011)

Velice povedený kraťasek. V tomhle duchu bych opravdu snesl celý film. Mnohem akčnější, charakterově výraznější a víc sexy, než hraná adaptace.

DC Showcase: Green Arrow (2010)

Velice pěkné ozvěžení právě sledovaného seriálu Arrow. Samozřejmě tomu nechybí komiksový nadhled, drajv a parádní akce. 10 minut šlape jak hodinky.

DC Showcase: Jonah Hex (2010)

Výtečné. Hex nebyl nikdy drsnější a to je to pouze Showcase. Za 10 minut vytvořená skvělá atmosféra i děj. Samotný Thomas Jane by si ho mohl klidně zahrát. Bral bych pořádný temný celovečerák. Hvězda navrch i za parádní detaily.

DC Showcase: The Spectre (2010)

Několikaminutový mysteriózní nářez! Chci Spectra v celovečeráku, nejlépe od Nolana, pěkne na prudko, dravě a brutálně. Hned! Hvězda na vrch i za retro náhled.

Dead Island (2011)

Takhle působivý a dojemný trailer na hru jsem v životě neviděl. Skvělé!!