Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Krátkometrážní

Recenze (1 832)

Black Adam (2022)

Kluci a holki já vám nevím. S tíl latinoamerickým obsazením ve všech vedlejších rolí, navíc vĕtšina ani neumí hrát, to prostĕ celé působí tak béčkovĕ, nebo ne? Jinak je to solidní mela, zbytečnĕ se to neprotahuje, ale zároveň se sere na pořádný story telling nebo originalitu. Brosman si to ukradl z části pro sebe.

Bod varu (2021)

Tvl. Viděl jsem všelicos, ale nic tak stresijucího ještě ne! Nejvystresovanější film všech dob. Totálně jsem z toho měl po skončení vyturbený mozek a čekal jsem že taky odpadnu :-D Ale jako reálná sonda to backstagu reštiky asi fakt dobrý.

Jan Žižka (2022)

Nulová očekávání se v celku naplnila :/. Velice jednoduše se to dá celé zkritizovat, protože vyjma toho, že je to hezky krvavé a surové, tam není moc co najít. Jákl je borec za to jak si to vydupal a natahal do toho výborný herecký kádr. Bohužel je to ale jen velice průměrný režisér, který jakoukoliv akci nebo velkolepost absolutně nezvládá. Dávám 3* jen proto, že je to české, jinak je to vcelku bída. Včera jsem viděl netflixácký německý Na Západní frontě klid a Jan Žižka tomu nesahá ani po kotníky. Je smutné jak neosobní a bezemoční to celé je a v 80% to vypadá lacině. Všechny prachy asi padly do lva. Ani jedna akční scéna neni dobrá.

plakát

Na západní frontě klid (2022)

Nepoznamenaný předlohou, neviděl jsem ani staré filmové verze, ale teda chytlo mě to za vajca pořádně! Němčouři natočili válečný epos první ligy. Výborná kamera, vizuál, akce. Herci super. Bavilo mě to velice. Dívat se na tu válku z pohledu němců, se taky jen tak nevidí.

Monstrum (2022) (seriál)

Zpracování je parádní. Líbilo se mi jak to šlo do hloubky samotného Jeffa tak jeho rodiny ale taky do šířky celého případu. Díky čemž jsem měli možnost trošku víc poznat některé jeho oběti i lidi kolem. Po první epizodě jsem fakt myslel, že na to nebudu mít koule to dodívat, jak nepříjemné to bylo!

plakát

Pán prstenů: Prsteny moci - Odchody (2022) (epizoda)

Vleče se to, ale hrozně! 5tý díl a o prstenech moci ani zmíňka a akce od druhého dílu žádná. Navíc je tam úplně zbytečně moc dějových linek, takže se to fakt neskutečně vleče. Polovina postav je nezajímavých a hlavní protagonistka je postupem času velice protivná! Nádherné záběry to má a dívá se na to hezky, ale jinak polec dole!

plakát

Vždycky budeš moje možná (2019)

Solidní romatic komedoška, kterou nepopřetelně pozvedl Keanu s jeho naprosto skvělým cameem. 3,5* Soundtrack je super.

Bestie (2022)

Hrozně rád bych tomu napálil minimálně 4*, protože námět je super, všechny scény se lvem, lvama jsou naprosto luxusní! CGI je tu v ultimátním topu! Má to dobrou atmošku vcelku po celou stopáž a co si budem, těch survival filmů je jak šafránu. Jenže je to v mnoha ohledech fakt hloupé. Chování postav v mnoha scénách až vyloženě dementní :(. Přece nevlezu do řeky, kde jsem před vteřinou viděl aligátora! Přiznám se že jsem se bavil, ale to jen díky těm lvům!

plakát

Ďábel v Ohiu (2022) (seriál)

Je to tak nekde přesně na polovině. Takže 3.5*. Má to mouchy, ale dokáže to v táhnout a bavilo mě to.