Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Krátkometrážní

Recenze (1 724)

plakát

Kdo mi jde po krku (2021)

Ono to vlastně ale vůbec neni o tom ohni, jak by člověk čekal. Což by mi nevadilo, kdyby to nebylo tak fádní. Děje se tam toho hodně kolem hlavní linky, ale nějak to nedokáže úplně vtáhnout a navíc je to místama dost hloupé :/. Angelina je ale pořád kobra a nějaký pořádný survival by ji mega seděl. Tady to bohužel moc nevyšlo i proto, že nehraje ani jasné první housle :/. Letecké záběry krajiny jsem si ovšem vychutnal všechny. Průměr jak cip.. meh

plakát

Daman akeseo guhasoseo (2020)

Výborné! Takhle by to amíci prostě nikdy nenatočili. Krvavě real a celé to funguje jak po výborné akční stránce, tak i ten příběh, i když to neni nic neobjeveného, tak v tomhle podání má celkem silný dopad. Hudební podkres na čistých 5*.. celkově proste palim 5, seru na to :D

Střípky (2021)

Parádní motanice, nechápu proč tak nízké hodnocení, i když Rami Malek hraje dost zvláštně. Za mě tak 75%

Vražda na jachtě (2019)

Naprosto pohodová záležitost! Bavilo to celou stopáž moc hezky. Ale klidně to mohlo být chytřejší, ve stylu Na nože.

Hříšníci a svatí (2010)

Vyzní to mnohem víc jak 90ková jízda ve stylu pokrevních bratrů než něco z roku 2010, ale to mi na tom vlastně hrozně sedlo. Je to špinavé a drsné s párádním Johnny Strongem, který si přísného poldu krásně dává.

plakát

Zloba: Královna všeho zlého (2019)

Parádní fantasy jakých se dnes točí jako šafránu. Přijde mi to stejně dobré a místama snad i lepší jak jednička.

Ach, Lucy! (2017)

Hezký hořkosladký příběh o vstazích a konfrontaci dvou zcela rozlišných kultur.

Geist (2015)

Sokidní kraťas! Atmoška funguje parádně...a až na ty uši bez ušních dírek to má solidní vizuál v porovnání i s některýma kraťasama z roku 2020.

Armáda mrtvých (2021)

Snyder se trošku přepsal a pak to zapoměl ve střižně ukočírovat a nebo se mu fakt jen zdály ty dvě a pul hoďky jako nic oproti čtyřhodinovém Justice League. A ta stopáž je asi ten hlavní problém, protože se tam nabaluje moc zbytečné (rodiné a emoční proslovy) vaty, která ty emoce ani postavy stejně nedokáže budovat. Na druhou stranu to celé ale sype a ta stopáž zas tak nevadí, jen neni efektivně použita. CGI je výborné a má to kupu parádních a kreativních scén. Šalovačka s tygrem mi připoměla Lea v revnantu a je moc chutná! Být to o dvacet minut zbytečných keců kratší, ale zato přímočarejší rubanice, tak je to o třídu lepší. takhle to mám tak někfe na půl hvězdě 3.5*