Sněhurka (2012)

Hezky vymyšleno....aneb jaká by mohla být i jiná dějová linie u známé pohádkové předlohy. Až na ten konec!!

Lekce neslušného chování (2008)

To bylo takhle jednou v noci, chystala jsem se jít spát, ale tenhle film mě nepustil. Vtipný, osobitý a hlavně anglický. Výborně jsem se bavila až do konce. Škoda té malé čtyřnohé potvůrky :-D

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Jojo, líbí se mi, že mi může romantická komedie nabídnou víc srandy, než romantických řečí (které mi samozřejmě ani tolik nevadí). Ale tenhle film nebyl na jedno 'brdo' jako ostatní - díky bohu. Byla to fajn jízda i na podruhé, takže za mě plný počet. Víc takových!!

Tísňová linka (2013)

Bylo to naprosto úžasně napínavý a děj dokonalý, až na ten konec, proto jen 4 hvězdy. Závěr mi tak nějak neseděl. Přímo mě vykolejil, ale ne tím dobrým způsobem, zkazil mi dojem na celý film. Donutil mě pak přemýšlet nad celým filmem a tím pádem sem se zastavila u vraha? Nebo vyšinutého vraha a magora? Jeho postava se mi začínala zdát nedomyšlená.... Nebýt toho divného konce bylo by to super. Asi by byl lepší normální závěr a'la klasika než tento..

Andělská tvář (2001)

Konec filmu byl možná očekávaný, ale pro mě nebylo úplně snadné hned určit jakou roli který z bratrů má. Ráda jsem se k filmu vrátila. A jistě ještě vrátím. Proto tolik hvězdiček, asi nejsem tolik zaujatá jako ostatní hodnotící. Danu Morávkou mám ráda ve všech jejích záporných i kladných rolích, ani zde to není výjimkou. Jiří Pomeje má možná dluhy, ale nevím, co to pletete sem.... do filmu to nepatří... Výtvory pana Trošky mi nevadí, má prostě svůj styl. Výjimkou je tenhle film, který se mi líbil hodně.