Gravitace (2013)

Chvíli jsem zde film studovala, než jsem ho shlédla. Před samotným začátkem filmu mi byly tedy jasné 3 věci: 1) Pouze dvě postavy a to Sandra a George, 2) Budu jistojistě postrádat nějaký smysluplný děj, 3) Vizuální stránka bude asi to nejlepší z celého filmu. Nicméně čekala jsem prostě víc. Bylo by fajn uvést, jak se říká: "Co tím chtěl básník říci." Takhle prostě nevím, jestli měl někdo z tvůrců jen zlý sen nebo nějaké halucinace :-) POPRAVDĚ? Bezprostředně po shlédnutí jsem si jistá, že tuto "beztížnou blbost " už nikdy víc neuvidím, protože nechci, ani kvůli JEHO modrým očím.... Poprvé dávám filmu pouze dvě ** a to za nějaké ty triky a že jsem to vůbec dokoukala až do hrsti mokrého písku.

Ant-Man (2015)

Super, těším se na dvojku!

Interstellar (2014)

Váhala jsem zda 4 nebo jen 3 hvězdy... Poněvadž po delším odstupu jsem si na film ani nevzpomněla. Nakonec po kliknutí jsem si vybavila pro a proti a dávám 4 hvězdy, ale jen za ten konec s tím padajícím 'pískem' :-)

Pád Třetí říše (2004)

Opravdu nemusím válečné filmy, ale tenhle nám pustili povinně s původním zněním a stal se další výjimkou.

Práče (1960)

Moc nemusím válečné filmy, ale tento je jednou z már výjimek. Doporučuji.

Arrow (2012) (seriál)

První série byly povedené, poslední však pokazili celkový dojem... Opět se nám pomotaly vztahy postav..

Agresivní virus (2014) (seriál)

Konečně normální, lehce formální séroš o upírech!

Divočina (2014)

Lehký, nenáročný film. Dlouho jsem otálela, než jsem si ho nakonec pustila. Čekala jsem na toho medvěda.. No nevadí. Docela mě zarazil konec jako Malarkey, trošku zklamání. Od asi dvacáté minuty jsem měla taky chuť vyrazit někam na túru. :-), ale postupně mě to přešlo. Líbila se mi i lištička. Doporučuji v původním znění s titulky.

Bratři Bloomovi (2008)

Docela zajímavý film, neviděla jsem ho jen posuzuji podle informací odtud. Proto ani nehodnotím. Nicméně mi docela vadí, že v profilu filmu není uvedeno že se točil i v ČR..

Lucy (2014)

Donutí k zamyšlení, opravdu. Lidem jako já to uchvátí, protože podobné hlubší otázky bytí a života takového jaký je, se nabízejí stále dokola. Tenhle film jednu z nich docela slušně ztvárnil, ale na můj vkus mi chybělo víc efektů, vždyť s tímhle tématem se dalo vyhrát mnohem lépe. Ale i přesto dávám plný počet. Nebo jinak... Líbil se Vám film Pátý element? Hádejte co všechno mají společného tyhle dva filmy. ;o)