Čtyři dohody (2013) (divadelní záznam)

geniálne, poučné a krásny humor

Železná srdce (2014)

Fury sklamal! Potencial tanku nevyuzity, scena v kuchyni ktora zabrala 1/4 filmu unudila, niektore sceny su technicky nedotiahnute, kde nechapem myslienku ako, ze granaty vybuchnu v tanku a nenecha to ziadne stopy, maximalne tak zhorene ucho a pritom sa film tvari aky je velmi surovy. Ti tankysti predsa bojuju v case druhej svetovej vojny ale ked pride cas na boj zacnete mat pocit, ze ste na star wars...na smiech. 2,5 boda je max

Interstellar (2014)

Možnosť predvídať dej filmu je priam nemožné a keď už príde k odhaleniu celej myšlienky dostaví sa pocit geniality ako to všetko od začiatku do seba zapadá a dáva zmysel. Tento film bude zrieť ako víno až pokial sa nestane nesmrtelnou klasikou.

Muž z oceli (2013)

najkrajšie kostýmy, skvelý scenár, soundtrack a herci ale na druhej strane strašná kamera čo mi dosť liezla na nervy a hlavne prehnané digitálne úpravy (zlé až nudné). Pre mňa sklamanie roka.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Po najlepšom diely Fast and Furious 5 prišiel veľký pád. Akčné scény sú akčnejšie s viacerými vychytávkami ale vcelku to je dosť naivné sci-fi, ktorému som neuveril a prišlo mi to zlé, veľmi zlé. Scenár napísaný za deň a môžeme točiť. Zbytočné scény miestami aj nuda, ktoré zachraňoval Tyrese Gibson ale dokopy to za nič nestálo. Jediné pozitívum má koniec, posledných 10 sekúnd filmu čo zdvihlo moje hodnotenie a vďaka čomu sa teším na Fast and Furious 7!

Plivu na váš hrob (2010)

Snáď najhorší film čo som videl za poslednú dlhú dobu. Myšlienka fajn za ktorú dávam jednu hviezdičku ale inak herci mizerný a stupňovanie deja na bode mrazu.

Interview s upírem (1994)

Film priláka nadšencov upírov a všetkého okolo toho navyše herecké obsadenie priam skvelé. Film zaujme aj pekne vyrozpráva všetko čo má ale od polovice začne nudiť. Vyparí sa to čo ťahalo celý film a napokon príde koniec po ktorom nastane veľké sklamanie. Škoda toho finále ináč by to bolo za viac ..

Senna (2010)

Najlepší a najemotívnejší film-dokument aký som kedy videl. Nejde o to či ste fanúšik F1 alebo nie, dokument vám všetko porozpráva. Senna veľký potlesk!

Rebelka (2012)

Zaujimavy namet a priebeh deja s ktorym som vobec nepocital. Neskrotná je pre mna prijemne prekvapenie a ocenujem originalitu.

Černá labuť (2010)

Posledne slovo co zaznie vo filme je ciste vyjadrenie tohto filmu - DOKONALÉ. Filmy mate od A do Z a medzi nimi sa nachadzaju umelecke diela. Jednoducho filmy pocas ktorych vam nabehuje husia koza a ste stastny, ze mozte kukat prave toto. Cierna labud je z mojho pohladu majstrovske dielo, ktore nema ani len chybicku a myslim si, ze fajnsmeker, ktory vie ocenit kvalitou prekypucuji film musel na konci vyhrknut aj slzu. Standing ovation!!!