Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Príbeh: Naša obľúbená policajná dvojica sa opäť dostáva do nečakane akčných situácií. Herecké obsadenie: Ako zvyčajne geniálne herecké obsadenie a mne osobne sa postavička Chrisa Rocka (nar. 1965, USA) veľmi páčila a dodala filmu svieži humor v interakcií zať vs svokor. Prevedenie: Ako je zvykom tak sa akcia strieda s humorom čo je veľmi dobre pozerateľné a baví to finálneho diváka. Pocity: Človek by si myslel, že štvrté pokračovanie bude otrepané a bude diváka nudiť. Našťastie opak je pravdou. Pridaná hodnota: Film už ponúkol všetko čo od podobných žánrových peciek očakávam a prišla správa, že sa v dohľadnej dobe dočkáme piateho pokračovania. Uvidíme čo úderná dvojka bude po rokoch predvádzať ale celkom sa na to teším.  85%

F1: Touha po vítězství - Zuřící býci (2020) (epizoda)

Príbeh: RedBull skúša dať šancu nováčikovi Alexovi Albonovi. Piere dostáva od života jednu ranu za druhou. Prevedenie: Veľmi emotívna časť. Piere je nahradený v RedBulle a navyše mu na trati zomiera kamarát. Časť venovaná pamiatke Anthoine Huberta. 98%

F1: Touha po vítězství - Velké naděje (2020) (epizoda)

Príbeh: Pohľad na rivalitu v stajni RedBull. Prevedenie: Nakoľko som fanúšikom stajne RedBull tak táto časť bola pre mňa povinná jazda. Mark je jasná jednotka stajne a nájsť k nemu adekvátnu dvojku je ťažšie ako by sa mohlo zdať. Piere je veľmi dobrý jazdec ale zdá sa mi že ho stajňa odpísala skôr ako mu dali potrebný priestor. 98%

F1: Touha po vítězství - Temné časy (2020) (epizoda)

Príbeh: Najlepšia veľká cena roka z pohľadu stajne Mercedes. Prevedenie: Nemám veľmi rád Mercedes ani ich jazdcov. Ale táto časť bola jedna z tých lepších k tomu aj sentimentálna spomienka na Nickyho zarezonovala. Tešme sa na ďalšiu super časť.  89%

F1: Touha po vítězství - Kdo z koho (2020) (epizoda)

Príbeh: Riccardo a Sainz musia zabojovať vo svojich nových teamoch. Dá sa to ak vás stále zrádzajú technické prekážky? Prevedenie: Riccardo a Saniz sú asi najsympatickejší chalani na okruhu. Preto je bieda vidieť ich v takej frustrácií z toho že sa stále serie niečo, čo nedokážu reálne ovplyvniť. Nečudujem sa že onedlho chalani vyhlásili spoje odchody z daných stajní. 91%

F1: Touha po vítězství - Bod varu (2020) (epizoda)

Príbeh: Tím Haas je stále v nižšej časti tabuľky a to sa vedeniu nepáči. Je nutné zistiť či za to môže monopost, stajňa alebo samotný pretekári. Prevedenie: Osobne sa mi príbeh Haasu páči. Má zaujímavú históriu aj keď sa jedná o jeden z najmladších týmov na okruhu. A keď to v stajni vrie, je jasné že budú padať hlavy. 90%

F1: Touha po vítězství - Zhasnout startovní světla (2020) (epizoda)

Príbeh: Druhá séria najlepšieho dokumentárneho seriálu z pozadia F1 odštartuje veľkou cenou Austrálie. Prevedenie: Som veľmi rád, že sa tvorcom podarilo zlanáriť Marcedes a Ferrari a tak sa nebudeme ako v prvej sérií pozerať iba na boj o stred tabuľky ale aj reálny titul. Ricardo ako môj obľúbenec dostal v tomto diely nemalý priestor čo am teší. 87%

Fresh Prince - Rána do bubnu (1990) (epizoda)

Príbeh: Ashley je nútená na hru na husle s čím chce Wil urobiť rázny koniec. Prevedenie: Opäť humor trochu zaostáva a niektoré gagy vychádzajú do prázdna ale na druhú stranu je tu trocha toho mravného rodičovského ponaučenia čo dávam za plus. 60%

Fresh Prince - Přílet (1990) (epizoda)

Príbeh: Will je poslaný na prevýchovu k strýkovi a tete a ich rodinke snobov. Prevedenie: Zatiaľ celkom dobrý rozbeh ale veci čo boli vtipné pred 30 rokmi už teraz moc vtipné nie sú a teda sa nejedná o moc nadčasový seriál ale dobre sa naň pozerá. ďalším veľkým mínusom je dabing, ktorý sa nechytá na americký černošský rapový slang a teda je dosť trápny. 60%

Vikingové - Čas změn (2013) (epizoda)

Príbeh: Ragnar sa vydáva vyjednávať s Jarlom Borgom. Rolo je zatiahnutý do intríg vládcov. Lagerta bojuje s epidémiou. Aslaug sa oddá Ragnarovi a počne mu syna. Floki sa javí ako biedny vyjednávač. Vojna je na spadnutie. Teraz si iba treba vybrať tú správnu stranu. Prevedenie: Strašne veľa dôležitých vecí je namačkaných do jednej časti, akoby sa autori báli že už nebude ďalšia séria. Potom to pôsobí zmätočne a nemá to ani takú výpovednú hodnotu akú by to malo mať. 78%

Časové pásmo bylo změněno