F1: Touha po vítězství - Konec aféry (2021) (epizoda)

Príbeh: Dany Riccardo musí prehodnotiť svoje priority a rozhodnúť sa či mu stačí bojovať o stred tabuľky s nevyspytateľným monopostom alebo zariskuje v inom teame. Prevedenie: Dany je môj obľúbenec a preto ma zasiahlo, keď sa vykašlal na RedBull, ktorý je zas môj obľúbený team. Teraz je znova nerozhodný ohľadom svojej budúcnosti, musí si ale uvedomiť, že mladší už nebude a najlepšie roky už má chalan za sebou. 97%

F1: Touha po vítězství - Promluvme si o Ferrari (2021) (epizoda)

Príbeh: Loď Ferrari pláva v priemerných vodách a pokúsia sa to závodníci zmeniť na domácom okruhu. Prevedenie: Ferrari ťaží zo svojej histórie a veľmi silnej fanúšikovskej základne ale ak nezačnú vyhrávať neverím že si štatút prvých teamov udržia. Je nutné angažovať mladú ambicióznu krv, ktorá by v nasledujúcej sezóne mohla zamiešať kartami. 88%

F1: Touha po vítězství - Druhé housle neberu (2021) (epizoda)

Príbeh: Časť zaoberajúca sa majstrovským teamom a síce teamom Mercedes. Prevedenie: Páči sa mi, že aj napriek teamu sa súperí aj na úrovni vodičov a ako sa Bottas snaží vystúpiť s Hamiltonovho tieňa a jeho vlastný team mu to nechce dovoliť. M8 jednoducho robiť špinavú robotu aby Lewis mohol zlíznuť smotanu. Čo sa ale zrejme Vallerimu moc nepozdáva. 98%

F1: Touha po vítězství - Zpátky na trati (2021) (epizoda)

Príbeh: Konečne sme naspäť  na trati a venujeme sa tomu, čo je naozaj dôležité a síce súboju Mercedes vs RedBull. Prevedenie: Toto je to, čo fanúšikov zaujíma prvé priečky a súboje či už na trati alebo aj v zákulisí. Šance na pokorenie Mercedesu sú ale v nedohľadne. 90%

F1: Touha po vítězství - Peníze hýbou světem (2021) (epizoda)

Príbeh: Covid dobehol aj F1 a vybral si prvú daň a tou je veľká cena Austrálie. Aspoň je viac času merať si pipišov s tým, kto od koho kopíruje monopost :) Prevedenie: Opäť sa jedná o rozjazdovú časť, ktorá nám štartuje sériu 2020 ročníka. Covid je sviňa a má dopad aj na jazdcov ako aj na celý svet. Dúfam že ďalšie epizódy budú viac z trate. 79%

F1: Touha po vítězství - Cílová vlajka (2020) (epizoda)

Príbeh: Posledná rozlúčka so sezónou 2019. Poznáme víťazov a oznáme porazených. Teraz iba zostáva doplniť stred poľa. Prevedenie: Gaslyho herný prejav sa mi páči. To nemôžem povedať o Albonoi, ktorého som od nástupu do RedBullu hatil. Čo sa týka KImiho, bol to zrejme nadľudský výkon dostať ho na tri sekundy pred kameru aby zadrel takú kravinu. 87%

F1: Touha po vítězství - Krev, pot a slzy (2020) (epizoda)

Príbeh: Časť venovaná Williemsu a ich priemernému živoreniu vo Formuli 1. Prevedenie: Bez tohto príbehu by sme sa asi zaobišli. Je to pekne obalené a ukázané zo všetkých smerov a vykreslenie Williemsu v najlepšom možnom svetle. Nič to ale nemení na fakte, že po Haase je Williams najväčší outsider celej veľkej ceny. A príbeh z ich stajne beriem iba ako povinné spestrenie príbehu. 57%

F1: Touha po vítězství - Boj o židle (2020) (epizoda)

Príbeh: Neodvratný koniec Nika Hulkenberga vo veľkom svete Formule 1. Prevedenie: Netflix to jednoducho s týmto dokumentami vie. Vie presne kde má tlačiť na pílu. Fanúšikovia F1 presne vedeli čo môžu od Nika čakať ale Netflix to dokázal podať ta emotívne, že je s toho veľmi silný príbeh so všetkým čo k tomu patrí. 99%

F1: Touha po vítězství - Vidět rudě (2020) (epizoda)

Príbeh: Historicky najlepší team sveta, čo sa ale týka súčasných výsledkov, tak Ferrari dosť zaostáva za vedúcimi jazdcami. Dokáže na tom niečo zmeniť Charles Leclark? Prevedenie: Časť, ktorá sa zameriava na Ferrari a vzťahmi medzi závodníkmi. Nejde iba o súperenie rôznych štýlov ale aj porovnanie pretekárskych generácií. 77%

Mortal Kombat (2021)

Príbeh: O osude našej planéty sa rozhodne v záverečnom turnaji Mortal Kombat. Herecké obsadenie: Ja osobne som si myslel, že v pôvodnom filme bolo zlé herecké obsadenie. To som ešte netušil, čoho sa dočkám v remaqu. Asi najnesympatickejšie herecké obsadenie vôbec. Prevedenie: Páčilo sa mi, že to nebolo brané úplne ako turnaj. Ale ako náhodné strety pozemšťanov s tvormi inozeme. To oceňujem. Samozrejme grafické prevedenie sa nedá so staršou verziou vôbec porovnávať. Pocity: Aj napriek tomu, že som veľký fanúšik predlohy a aj pôvodného filmu, toto mi moc nesadlo. Pridaná hodnota: Nesympatickosť hercov vo mne rezonoval až natoľko, že som si film nedokázal náležite užiť a vraciam sa teda radšej k hernej predlohe. 58%