Autoškola - Horí! ...má panenko... (2019) (epizoda) odpad!

Príbeh: Spustenie požiarneho alarmu a prestrojenie sa za požiarnikov sa zdá ako veľmi dobrý nápad. Prevedenie: Ak som si myslel, že seriálu v predchádzajúcej časti došiel dych a došiel na samé dno tak to som ešte nevidel túto časť. Nestretol som sa tu s humorom. 3%

Autoškola - Kamufláž (2019) (epizoda) odpad!

Príbeh: Rudo sa prezlečie za generála a snaží sa infiltrovať väznicu. Čo sa na tomto pláne môže pokaziť? Rudo sa vo väznici stratí. Prevedenie: Seriál dosiahol absolútne dno. Ani raz sa mu nepodarilo rozosmiať ma a dokonca sa opiera o čoraz hlúpejšie premisy ako sa dostať do väzenia. Každou ďalšou časťou stráca dych. 5%

Autoškola - Veľký útek (2019) (epizoda)

Príbeh: Rudo sa nechá do vezenia nakoniec zatvoriť sám aby sa dostal k dedičstvu. Nečakal ale že ho presunú do Ilavy a teda celý jeho plán stroskotá. Prevedenie: Zas absolútne nevtipné a to ako sa protagonisti smejú na vlastných gagoch je na zaplakanie. Ako to začalo naberať tempo tak sa to zas brzdí. 12%

Krok za krokem - Pozvání do klubu (1992) (epizoda)

Príbeh: Carol je aj s deťmi pozvaná do klubu pre zbohatlíkov. Dana aj napriek prvotnej nevôli si v klube nájde priateľa a Frank vidinu budúcej zákazky. Prevedenie: Frank ako sedliak bol celkom vtipný a celkové zblíženie Dany a Franka sú ťahákmi tohto dielu. 95%

Krok za krokem - Touha po vědění (1992) (epizoda)

Príbeh: Carol sa rozhodne dokončiť si školu a tak nechá domácnosť na Frankovi, čo ale asi nebude najlepší nápad. Prevedenie: Trampoty, ktoré zažíva Frank v domácnosti ma veľmi pobavili a finálne zomknutie sa rodiny a prísľub pomoci len aby pomohli mame v škole je milé. 93%

Krok za krokem - Dívčí kapela (1992) (epizoda)

Príbeh: JT sa pasuje do role manažéra dievčenskej kapely, ktorá trénuje u nich v dome a v ktorej hrá jeho mladšia sestra Ell. V deň ich prvého vystúpenia ale dievčatá ochorejú a na pódium sa predsa niekto postaviť musí. Prevedenie: Tranzvesti shou v závere epizódy vôbec nebola tak vtipná ako si tvorcovia predstavovali. Na druhú stranu záchrana v podaní Carol a dievčat, ktoré vôbec nechytali ani playback sa mi celkom pozdávala. 69%

Krok za krokem - Mark v nesnázích (1992) (epizoda)

Príbeh: Marka v škole šikanujú kvôli domácim úlohám. O to väčšie prekvapenie je, že sa jedná o dievča. Bude musieť zasiahnuť Ell a nechcene priznať, že sa postavila za svojho mladšieho brata. Prevedenie: Celkom milá sociálna sonda ale na úkor humoru . Nezachráni to ani Dana s jej nepodareným článkom. 75%

Krok za krokem - Řidičák (1992) (epizoda)

Príbeh: Dana si ide pre vodičák. Nanešťastie v ten istý deň ho Frankovi zoberú lebo nedokáže vyplniť test. Prevedenie: Páči sa mi tu opäť tá generačná interakcia a aký to ma vplyv na rodinu a vzťahy. je to aj celkom vtipné a poučné a to je dôvod prečo seriál pozerám znova. 91%

Krok za krokem - Sami doma (1992) (epizoda)

Príbeh: Rodičia odchádzajú na romantický víkend a deti majú dom iba pre seba. Dokáže Dana udržať dom pokope kým sa rodičia vrátia? Prevedenie: jeden z tých zábavnejších dielov. Najskôr dokonalé stvárnenie zaseknutého chrbta v podaní Franka a potom JT, ktorému z krbu trčia iba tenisky. 90%

Krok za krokem - Moderní doba (1991) (epizoda)

Príbeh: Carol sa nemôže viac pozerať na Frankovo vedenie účtovníctva a tak sa mu rozhodne pomôcť. Spoliehať sa na výpočtovú techniku sa ale nezdá ako dobrý nápad. Deti zatiaľ číhajú na UFO. Prevedenie: Jeden z menej vtipných dielov a k tomu všetkému premisa s UFOm, nič moc. 60%