Kancl - Hoši a děvčata (2006) (epizoda)

Príbeh: Jen má seminár so všetkými ženami na tému "Ženy na pracovisku" a to MIke nevie stráviť a tak si v sklade urobí vlastný seminár s chlapmi z ktorého vzniknú odbory. Prevedenie: Opäť vrchol trápnosti s nafukovacou pannou až po sypanie snehu na skladníkov. 25%

Kancl - Koberec (2006) (epizoda)

Príbeh: Mikovi niekto naserie do kanclu a tak je nútený sadnúť si po dobu nápavy medzi bežných smrteľníkov kanclu a zaspomínať si na svoje staré časy. Prevedenie: Nebyť Jimmovej linky tak dám opäť nízke hodnotenie za smutnú trápnosť. 40%

Kancl - Tajnosti (2006) (epizoda)

Príbeh: Mike vie veľké Jimmove tajomstvo a všetci vieme ako to dopadne. Príbeh: Nechápem prečo reštaurácie ako je Hoooters nemáme aj na Slovensku. Asi je to tým, že by tu okamžite vznikla petícia za dehonestáciu ženského pohlavia. Ale časť posúva dosť najzaujímavejší vzťah v seriály inak by som nedal tak vysoké hodnotenie. 70%

Kancl - Úraz (2006) (epizoda)

Príbeh: Mike si pripáli nohu na domácom grile ale aj napriek tomu chce prísť do práce aby ho všetci ľutovali. Jediný kto hrá jeho hru je Dwight, ktorý ale trpí otrasom mozgu. Prevedenie: Konečne som sa trocha pobavil, Dwight je super, ako sa stále snaží Mikovi natlačiť do zadku. Noha v MRI je top. 80%

Kancl - Michaelova lodní prezentace (2006) (epizoda)

Príbeh: Mike chce poukázať na zlepšovanie morálky na prenajatej jachte na ktorú všetkých pozve na meating. veci sa ale neuberajú práve smerom aký by chcel. Prevedenie: Zas to bolo maximálne chabé ale celé to zachránil kapitán lode, ktorý konečne Mika dostal do roviny v ktorej je vtipný a nie smutne trápny. 60%

Kancl - Veselé Vánoce (2005) (epizoda)

Príbeh: V kancli sa rieši tajný Santa a Jimm dostal Pamm a tak jej obstaral sentimentálny darček ktorým by konečne povedal čo k nej cíti. Mike to ako vždy všetko pokazí nakoľko nie je spokojný s tým čo dostal on od tajného Santu. Prevedenie: Smial som sa minimálne a bolo to zas viac smutné ako vtipné. Ale vzťah Pam a Jimma sa dostal Ďalej preto aspoň priemerné hodnotenie. 50%

Brooklyn 99 - Taktický výcvik (2014) (epizoda)

Príbeh: Celý okrsok ide na tréningové cvičisko. Jake má dôvod aby zlomil rekord cvičiska nakoľko chce zapôsobiť na Santiagovú a eliminovať jej starého kamaráta z akadémie. Prevedenie: Konečne časť na ktorej som sa bavil od začiatku do konca. Vynikajúce hlášky a aj atmosféra na cvičisku. 92%

Brooklyn 99 - Byt (2014) (epizoda)

Príbeh: Jake musí odkúpiť od správcu svoj byť inak o neho príde. Na scéne sa objavuje Gina, ktorá sa mu snaží nájsť bývanie. Na stanici zatiaľ parta bojuje s kolegom so zlou hygienou. Prevedenie: Výber bytu v Jakovej cenovej rovine bolo to najzábavnejšie čo som zatiaľ videl. Našťastie lebo druhá linka z kanclu bola o dosť slabšia. 70%

Krok za krokem - Láska je láska (1997) (epizoda)

Príbeh: Frank je donútený ísť na ryby s Jean-Lukom, ale situáciu im skomplikuje rodiaca žena. Dana pochybuje o svojej láske k Richovi lebo ju navštívi spolužiak čo chodí na Harward. Prevedenie: Linka z lesa je jednoducho geniálna, dlho som sa tak nenasmial. Linka s Danou bola opäť dosť moralizujúca ale našťastie to zachraňuje buran Ritch. 90%

Krok za krokem - Nástrahy (1997) (epizoda)

Príbeh: Carolina priateľka z detstva ju presvedčí aby deti pustila na Rockový festival. Al stretne na festivale kamaráta, ktorý jej ponúkne trávu. Carolina kamarátka nespokojná vo svojom manželstve to skúša na Jean-Luka. Prevedenie: Oba príbehy boli nechutne moralizujúce a teda humor išiel trocha na bok. 55%