Panelák (2008) (seriál)

Ja o polovici svojich susedov neviem ani to, ako sa volajú. Čo viem, je že Panelák momentálne ťahá už 10. sériu (čomu nerozumiem). Vďaka hláškujúcemu Luknárovi sa to sem-tam pozerať dá, dobrovoľne by som to ale nerobila.

Australská apokalypsa (2010)

Pri pozeraní mi napadli dve veci: 1) Je to blbosť. 2) Prečo v tej blbosti hrá môj obľúbenec Shanks?! (Skúsim na to zabudnúť a bezpečne ho uchovám vo svojej škatuľke s označením "Daniel Jackson").

Kámoš (2003)

Náhodou som na tento film natrafila v televízii a potom som sa dva roky snažila zistiť, ako sa volal. Našťastie, nedávno ho vysielali znova. Nenápadný, ale krásny snímok.

Stáhni mě do pekla (2009)

Bolo to nechutné. No veľmi štýlovo nechutné a s výbornou atmosférou.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Ak by som sa náhodou niekedy octila "v hlubokém vesmíru, tři milióny let od Země" veľmi by som uvítala takúto spoločnosť. Všetky postavy sú peckové, ale najradšej som mala Hollyho (pred tým, ako zmenil pohlavie). Bez debaty - kult s veľkým "K".

Lovci duchů (2005) (seriál)

The road so far... Hodnotím po štyroch sériách. Ak sa kvalita s pribúdajúcimi sériami nejak výrazne nezhorší, určite pri Supernatural ostanem až do konca. Veľmi slušný nástupca kultových Aktov X pre mladšiu generáciu.... (+ ďakujem seriálu, že mi predstavil toľko starých rockových vypaľovačiek, ku ktorým by som sa sama asi neprepracovala.) Saving people, hunting things. Family Business... UPDATE: po piatej sérii som to sledovať prestala. Whatever. Hodnotenie meniť nebudem, budem len predstierať, že tvorcovia vedeli, kedy seriál skončiť a nenatočili 10+ sérií.

Čarodějky (1998) (seriál)

Tri hviezdy za čas, ktorý som pri tom strávila ako dieťa. Inak s točením seriálu mali v polovici prestať, prvé dve-tri série boli fajn, no potom to šlo dole vodou.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Hodnotenie je za dvoj-epizódu v ktorej mal Haley Joel Osment AIDS. To som mala slzy na krajíčku. Inak by to bolo len na 1*.