• Fantasy

Atletiko Cvernofka (2016) (seriál)

Nie fanúšik slovenských seriálov, ale toto je taká fajn oddychovka.

Policajt ze školky (1990)

Nech je Arnold aký chce (ne)herec, rada som to pozerávala ako decko, rada si to pozriem aj dnes ako odrastené decko.

The Boy (2016)

Škoda toho konca, ale inak nemám čo vytknúť. Na pani zlatú sa dobre pozeralo, na chalaniska trochu horšie, nakoľko prázdny pohľad nie je môj favorit, ale všeho všudy 4*.

Rozsudek (2014) (seriál)

...no ale náhodou - mňa to baví. Teda možno je to tým, že už som takmer týždeň PN a neviem, čo od dobroty, no Rozsudek ma chytil a nepustil. Dokonca aj tie herecké výkony sú omnoho uveriteľnejšie ako v slovenskej, čiastočne podobnej, Súdnej sieni.

Zlo nikdy nespí (2016)

2* za rozkošného malého chlapca v hlavnej úlohe, strašidelné bytosti a zaujímavé, netradičné rozuzlenie na konci. Inak nuda. Veľká. Nuda.

Napoleon (1995)

Keď som ťahala za sebou káčera, Napoleona som mala napozeraného odzadu-odpredu. Minule som si naň spomenula, tak som si to znovu pozrela, reku - zaspomínam si, a myslela som, že už mi to bude pripadať veľmi jednoduché, ale zasa som na to čumela a ani nedýchala. Možno som len jednoduchá JA alebo mám skrátka slabosť na malé šteniatka prežívajúce dobrodružstvá bez maminy... ťuťuťuťuťuťu. Ťu. Ťuťu.

Přežijí jen milenci (2013)

Ani neviem, čo som čakala, ale keď som pri konci zistila, že sa tam vlastne dokopy nič neudialo, nevadilo mi to. Určite mi to však viac udrelo na nôtu ako akčné, upírsko-krvavé... filmy.

Poslední lovec čarodějnic (2015)

2 nadšení chlapci a ich 2 menej nadšené, krajšie polovičky išli na tento kinematografický skvost, aby na jeho konci smutne skonštatovali, že, výrok nežnejších diváčok, Vín Dízel má pekný zadok, jeden nadšenec zaspal a ďalší sa nechal počuť výrokom:,,Hm, nejaké dlhé to bolo, ale čosi." Takže toľko k tomu.

Purpurový vrch (2015)

Ťaživá atmosféra, čo bolo fajn, občas trochu zdĺhavé, čo už fajn nebolo, ale zaľúbila som sa do toho divného mladého muža a celkovo som v kine nemrnčala, takže relatívna spokojnosť... a až na to, že asi po polhodine sa dá odhaliť, ako to vlastne celé je a voč tam kráčí.

Mimoni (2015)

V kine boli len dva dospelé páry, z toho jeden ja a môj chlap, a bavili sme sa viac ako deti okolo. Možno je to našou jednoduchosťou, možno slabosťou pre mimoňov, ale u mňa ÁNO.