Bony a klid 2 (2014)

Nějak nechápu to strašidelný hodnocení. Samozřejmě je to ptákovina asi bez scénáře a bez příběhu, ale pokud člověk zažil dobu veksláků a první díl si skoro "odžil", tak dvojka je pro něj pohodový zavzpomínání na starý časy. A všechny zestárlý figury z jedničky bylo taky dobrý vidět pohromadě. A filmová dcerka Richarda byla hodně luxusní...Blbost, která neurazí ani nenadchne. Jedničku si pustím klidně po stý znovu, dvojku ani ne.

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014) odpad!

Bože, bože, to byla ale sračka...Spousta scén jako přes kopírák z prvního dílu, který je mimochodem naprosto skvělý. Pokud v jedničce buran Bohuš svým hulvátstvím bavil, tady to není ani k smíchu, ale spíš k pláči. Kdyby se takhle všude rozkřikoval, tak skončí brzy na chirurgii a ne v odmašťovně. Panoptikum postav z jedničky po 20 letech. Bez nápadu, bez vtipu, bez ničeho. Chytilová se musí v hrobě obracet. Tak teď honem ještě natočit trojku, dokud původní herci udrží meč a moč.

Partička (2011) (pořad)

Kluci jsou určitě pohotoví a umí bleskurychle improvizovat, ale nějak na tom nevidím nic vtipnýho. Pokud se chci zasmát, tak se kouknu na nějaký starší kousky TeleTele, ale tohle je fakt mizérie. Jedna hvězda za známý ksichty, jinak nic.

Mentalista (2008) (seriál)

Jeden z hodně dobrých seriálů poslední doby. Není to o efektech z laboratoří a piteven, nebo rychlých koltech proklatě nízko. Celý to stojí na hlavním hrdinovi a jeho charismatu a zvláštním humoru a jeho výrazných parťácích. Jediným co mně leze dost na nervy je skoro v každém díle nějaký odkaz na Rudýho Johna, kterýho stále nemůže dostat a furt se tím seriálem prolíná. Bez něj by to bylo možná lepší.

Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)

Ve srovnání s ostatními seriály Novy a Primy je tohle celkem koukatelný. Sice by se pan soudce nemusel brát až tak moc smrtelně vážně, ale zase to chvílema napravuje sarkasmem, takže jo.

Pečený sněhulák (2014) (pořad) odpad!

Trapný, trapný, trapný...a umělý smích k tomu. Blicí smajlík!

Okresní přebor (2010) (seriál)

Tohle je takový pecka, že se na to se mnou koukala i moje polovička, ač fotbal bytostně nesnáší. A některý hlášky u nás i zdomácněly. Pár dílů je slabších, ale celkově je to famózní dílo. A kdo mně dostal, tak to byl Sobota v charakterní roli, kde nemečí a nedělá ze sebe debila a já mu tu postavu fakt věřím. Jinak Vetchý, Novotný, Noha a další jsou prostě úžasný.

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

"...střílel po vsi jak Clin Eastwood..." Není to sice seriál, ale pořád je to hodně dobrý. Napoprvý mě to tolik nechytlo, ale dá se na to koukat znovu a znovu a přicházet na chuť i novým postavám.

Maléry pana účetního (1980)

Ugino a jeho partička z kanceláře jsou prostě nejlepší. I po těch letech je to nejlepší z celé série o Fantozzim. Hlášky jsou nesmrtelné a dabing p.Fišera taky. "...sníh nečekat na Italy..." :-))

Deník mrtvých (2007)

Neurazí ani nenadchne. Místama to dost vrže, hlavně teda logika jednání hlavních postav. A ten pohled "first person" taky není můj šálek piva. Jedinej slušně nadprůměr byl kořalkou nasáklej profesor, kterej střílel zombíky z luku jako John Rambo.