Oněgin (1999)

Docela nuda, ale co se dá čekat od nudné předlohy. Rodina Voldemortů každopádně zaslouží pukrle za suprdupr ruskou atmošku a za kostýmky. Arwen to tady hrozně nesluší a tak se neni ani na co dívat. Už jsem řikal, že to byla nuda?

Spalovač mrtvol (1968)

Hrušinského galapředstavení. Psychopatie nejhrubšího zrna. Jen mě trochu vadila ta odchylka od knihy v závěřečných scénách. A kam se poděla němčina?

T-Mobile Fotbalista roku 2012 (2013) (pořad) odpad!

Tak určitě tohle se fakt nepovedlo. V čele dva bimbáskové, co o sobě prohlašují, že jsou teplí a nosí tepláky. Přehlídka nevkusu a trapnosti v plné kráse a za světel reflektorů. Naše fotbalové špičky jsou bohužel vylízané a doufam, že podobně na tom jsou jejich polovičky. Snad jen škoda, že Vydra svou ''kamarádku'' neukázal. Vystoupení Láhnuse bylo trapné, vystoupení Koháka bylo ještě horší. Bosák by se měl držet golfu. Štístko má štěstí, že aspon dobře vypadá, když už je trapnej. Dyk je fakt DICK. Jediné, co tomu chybělo bylo vystoupení nějaké echt agro-deathmetalové české kapely jako je třeba Doga, Alkehol, Walda Gang nebo Kabát revival..... Hmm, a to je asi vše z mého hit-listu

5. element (2005) (pořad)

AFFRO JE NOHA VOD STOLU.

Cestománie (1999) (seriál)

Památky, památky, památky.. Ukažte někdy nejbližší Tesco a kde se schází místní smažky.

Bubo bubo (2011) (pořad) odpad!

Dno. Neexistuje nic horšího.

Znovu 17 (2009)

Stupidita. Ale jsem rád, že Zachariáš aspoň ukázal, že hraní nemá zas tak na háku a na DAMU se skutečně něco naučil. Míša Trautenberková je tady výjimečně docela hezká a je škoda, že Zachariáše neznásilnila, protože i přes očividnej incest, bych si to pouštěl furt dokola. Jinak americká asociace panen musela slavit, protože v tom filmu nedojde ke kopulaci, což je v týnejdžerských komediích vážně raritní záležitost.

Velký útěk (1963)

Heil Hitler Herr Nágl. Tyvole, jsem strašně zklamanej ze směšný první poloviny filmu, ve který bylo tolik nonsensu, že by mohl závidět i Tristan Tzara, kterej podle mě po shlédnutí tohohle filmu skonal, protože si uvědomil, jakej to byl břídil. Tak pojďme.. Všichni Načos umí anglicky a velitel lágru dokonce nemá ani přízvuk. Pobyt v lágru je vlastně taková bizarní hra, ve které je všechno ''jen jako''. Pokus o útěk? Pohodička, dostaneš tytyty. Nakopeš člena Luftwaffe do análu? Nic, běž si na 20 dní sednout do chládku. Další spíš historická píčovina nastala, když jsem zachlechl oslovení ''Oberst''. Mílý, Sturgesi, to je prosím co? Obergruppenführer, Oberst-Gruppenführer či snad Standartenführer? Do toho všeho ta směšná groteskní hudba. Ale abych byl spravedlivý, tak musim uznat, že po útěku ze skautského tábora se z filmu stává strhující podívaná a proto nedávam ani odpad ani pět hvězd, nýbrž průměrnou trojku.