Zrození šampióna (2009) odpad!

Všichni, co týhle sračce dali 5 hvězd by si měli koupit v první tržnici malýho Vietnamce a udělat z něj světovýho čempiona v pingpongu, vole. Klišé, klišé, klišé... A ty klerofašistické kecy? A já křičím - Satane, trhej. EDIT: Viděno podruhé. Říkal jsem si, že třeba jsem já ten špatný, hloupý, slepý, nechápající. Že snad konečně spatřim tu genialitu, těch 81% (sic!). A ne, prozření se nekonalo. Pokud bych jednou jedinkrát mohl dát hodnocení ''Mrdka epochálních rozměrů'', tak to použiju tady. Velký rival Máme analního exploréra! nakonec podlehl v tomto prestižním souboji. Až se s budoucí matkou mých dětí budem rozhodovat, co si pustíme k tokajskému a ona vybere tenhle spektátl, tak si flusnu na své čerstvě oholené stehno a budu celé dvě hodiny sledovat, jak se SALIVA táhne dolů (a pak jí dam bitchslap). Bude to rozhodně větší zábava.

Pokémon (1997) (seriál)

Mam doma plný album se samolepkama, tak pokud to někdo chce, rád vyšmelím třeba za krek.

Neslušný návrh (1993)

A já řikam - děte do píči! Tohle je nadmíru kvalitní drama o totální bezmoci vůči síle peněz.

Wings for This Man (1945)

AmericKKKý protirasistický propagandistický snímeček dabovaný budoucím ředitelem zeměkoule. Je to o tom, jak chudáci černoši musí bojovat místo toho, aby byli na univerzitě v Alabamě.

Pán much (1990)

Furt jsem čekal, kdy se objeví Robinson Crusoe, Pátek a Tom Hanks a nakonec jen přijel Kevin Spacey v armádnim mundůru. Bezskrupuloznost je v lidech jaksi zažitá a já se ptám.. Je náhoda, že je zlý kmen veden Árijcem?

Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (TV film)

Poněkud urychlenej konec mi zákazal dát pět hvězd, i když Adamíra a jeho 12 rozhněvaných můžu by si je zasloužilo.

Na stojáka (2004) (pořad)

Rád bych vyzdvihl výkony geniálního Tomáše Hanáka v každé jeho scénce. I přesto, že zde účinkuje hodně zoufalců, tak doporučuji sledovat lidi jako Petr Vydra, Jakub Žáček, Václav Koubek nebo Karel Hynek, kteří za to stojí.

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Al Pičíno a Honza z Depa o tom, jak jsou mafiáni vymaštění a policisté koumaví chlapáci, kteří obětují celý život kvůli jedné akci. O to více überšokující je ten fakt, že je to celé nakroucené podle křišťálově čisté pravdy pravdoucí, čestné skautské. Á propos Džony Fet figuruje hodně vysoko v mém listu slizkých účesů, konkuruje mu snad jen Šája l'Blaf.

Pelíšky (1999)

Tenhle film musel dát práci... a přitom taková blbost.

Robot-monstrum (1953)

Ed Wood hadra. Totální psajko! Tlustá gorila s potápěčskou helmou. Kluk v Converskách. Bublifuky everywhere. Přeepická hudba! Sen aka nejhorší konec alltime. Skutečně největší bizarnost, co jsem viděl srovnatelná jen s Plánem 9. Rok 1953 a Michael Bay brečí závistí. Každopádně počkejme až nám nezvdělancům Radek88 sdělí, jaká těžko pochopitelná skrytá tajemsví toto veledílo obsahuje.