Zlo mezi námi (2003)

Víc mluv, Eriku. Já se z rvačky vždycky vykecal a ještě jsem byl pozván na panáka. :(

Doktor z hor (1992) (seriál)

Nikdy jsem to neviděl, ale zasloužilo se to o mou přezdívku, tak symbolicky chválím českého překladatele a vzdávam mu hold.

Ta naša kapela (2006) (pořad) odpad!

Jsem nekonečně konsternován ze zjištění jaké to hovna se vysílají v tyhle pozdní hodiny. Jako chňápu, že druhá raní neni zrovna hlavní vysílací, ale kurva achjo božepane, mnohem raději bych se díval na dokument o koprofílii.. To by bylo aspoň, narozdíl od tutoho blafu, poživatelné.

Musíš to uhasit! (2008) (amatérský film) odpad!

Myslím, že chlapci ještě nikdy nepozřeli pravý alkohol. Protože takhle se po něm opravdu nechodí.

Groteska šmíráckého kauboje Jacka (2009) (amatérský film) odpad!

Takže děj je situován do poloviny 19. století a konkrétně se odehrává na březích již divoké Mississippi. Mladá árijská kaubojka (držme se té terminologie) Ágnes musí hlídat v nehostiném prostředí plném kaubojských otrapů dva vyšlechtěné hřebce. Ovšem Ágnes je ještě rozpačité dítko a nevědoma si svých naprosto podstatných povinností, si sundá svůj krásný šat, který zdědila po bábě Jasmíně, která jej šila vlastnoručně ještě tehdy v Dakotě, a odejde se slunit na starý knem, který padl do rozbouřené Mississippi. Ten kmen zde značí jakousi životni cestu mladé Ágnes, protože sahá pouze po poloměru toho vodného giganta a i jakoby mladá Ágnes zatím neušla svou cestu k dospělosti celou. Mladé nerozvážnosti se pokusí využít syn farmáře Bobbyho kauboj Jack. Jack je známý lump a jakmile vycítí příležitost ke svému obohacení, tak po ní skočí. Pokusí se tak ukrást ty dva nádherné lichokopytníky. Ovšem v tu ránu si všiml sličné panny, jak leží na starém kmenu a přikáže koňům, ať mu přinesou její ošacení. Ano, riskantní operace, vzhledem k tomu, že koně jaksi nerozumí americké řeči, ale Jack the Kauboj neni hlupák a tento lstivý trik mu vyjde. Z povzdálí sleduje celé své promyšlené dílo a když mu jeden z koníků onen, již legendární, kus oděvu donese, tak se ukáže pravé jinochovo nitro. Jack místo aby bežel k prvnímu hokynářství a pokusil se vydělat nějakou tu babku, tak si Ágnesino oblečení narve do držky a uspokojen si ho poté schová do kalhot. Jak se lidově řiká - na horší časy. Ágnes nemá o celém dění za jejímy zády ani tucha a tak když po dvou minutách slunění usoudí, že již toho bylo dost a je již těžko rozpoznatelná od Raye Charlese, tak se vydá zpět ke svým koním. Protože zde nenachází své oblečení, tak jí zachvátí panika a Ágnes začne pobíhat kolem, ale protože je dezorientovaná a utrpěla kardiogenní šok, tak usedá raději na zem. Jack to z povzdálí stále sleduje a když vidí, že je mladé krásce zima, tak se hrdinsky vydá na svou finální zteč. Epochálně strhne svou kostkovanou košili a předá jí nebohé panně. Ta ale v celém jeho gentlemanství spatří lest a pravým direktem odpálí Jacka až mimo obraz! Jakmile zjistí, že rádobydobrák Jack u sebe schovává její, a pro ní tak choulostivou památku na babičku, která stonala jak je měsíc krátký zpět, tak se strhne mela, ve které má Ágnes, vychovaná jihoamerickým generálem, značnou převahu. K smrti rozzuřená Ágnes důvtipně sundá Jackovi všechny jeho hadry a i s hanbou a kloboukem ho pošle k šípku. A to je konec. Tak se to stalo a mnozí tvrdí, že dodnes se v Americe najdou tací, kteří vzpomínají na chrabrou Ágnes a staré dobré časy.

Klasik (2010) (amatérský film) odpad!

Opravdu kouzelná taškařice. Bránice mi kmitala tak, no tak, kurva tak, že to vlastně ani nebylo zaznamenatelné. Zábavné asi jako bonmoty současného krále českého. Vy jste úkaz, kterému se vyrovná jen slizká brada obtloustlého Korbera a pleška jeho bráchy skinhýda. (Jinak Lachtane, ty seš hroznej vokurka)

Show! (2013)

Dyt vono se to neudělá samo, tyvole. Musíš jít tomu štěstíčku trochu naproti. Milane? Seš tam? To bys blil, Milane.

Nic nás nerozdělí (2012)

Ok, v neděli ve dvě odpoledne, německá režie,.. No, aspon vim, co pustim svojí hoe, až bude předstírat migrénu.

AZ-kvíz (1997) (pořad)

A jako ANUS, B jako BUKKAKE, C jako COURA, D jako DILDO, E jako ELEKTROŠOKY, F jako FLUNDRA, G jako GANGBANG, H jako HONIMÍR, CH jako CHLAMÝDIE, I jako INSEMINACE, J jako JEBAČKA, K jako KUNDIČKA, L jako LÍZAČKA, M jako MRDAČKA, N jako NÁMRD, O jako ORÁLEK, P jako PEDOFIL, Q jako QUATTROFORMAGI, R jako REKTUM, S jako SEMENO, T jako TRANSKA, U jako UROLOGIE, V jako VEJŠKRAB, W jako WAFC, Z jako ZOOFIL.... A prosil bych atlas hub, děkuju.

Šéfe, jsem v tom! (2009)

Vzrušuje mě ta myšlenka, že jsem ve stejnou chvíli dělal stejnou věc jako Radek88 a to je sledování tohoto veledíla. Tak Ráďo, pak se zas někdy domluvíme a můžem si i požužlat šmoulindy (a já pak požužlam i Lindičku Lohanů). :)