Zvíře (1977)

''Fuj, sarkblé, šenská.'' Belmondijé je snad jedinej, koho si dávam zásadně v češtině. Pan Hnízdo to tady nadaboval par excellence et je dois dire c'est le film spectaculaire.

Zredigováno (2007)

De Palma je džýnijus. Koupil kameru za tři pětky od nákýho žiďáka, pár kuličkáren od vietví, pár cikánům nakecal, ať hrajou alláhaakbary a věnoval tomu maximálně dva dny. A resumé? Syrový home(o?)made video, který nejspíš bohužel dost pravdivě vypovídá o týhle prapodivný válce. Veliká škoda ovšem je, že nás snímkem nedoprovází David Brent, který by do toho polodokument padl jak kulka do Araba.

Where the Hell is Matt? (2008)

Zazobanej a přezobanej fatass, co se nám všem skrz youtube směje a postuje videa, kde nám dává najevo, že on je buržoazní bohatá šlechta a my jsme nicky. Styď se, buřte! (A dokud nebude na Slovensku, tak stále neviděl nic)

Zjizvená tvář (1983)

Řezničina tak výborná, že by se za ní nemusel stydět ani Radim, ale co mě nepřestane fascinovat, je Al Pičíno. Viděl jsem s nim tolik filmů a všech mě tak neskutečně sral (zdravim Donnieho Brasca!), že jsem se bál, že mi otráví i tenhle máztrpiss. A ono se tak stalo! Je sice krásné, že se Alfredo naučil kubánský přízvuk (což ani neni poznat, protože mu prostě neni rozumět jediný slovo, ale pokud Kubánci mluví jak po lobotomii, tak se omlouvam), ale když mluví hůř jak Gregory Peck, tak je vlastně nemožné sledovat film bez titulků. Přesto všechno budu hodný a i přes tenhle otřesnej hereckej výkon dam všech pět, protože námět a zpracování je prostě eňoňuňo.

Cristiano Ronaldo (2007)

Neskutečně moc faktickejch chyb, polopravd a nevysvětlených věcí. Trochu mi to přípomínalo Sládkův volební program.

Hodina pravdy (2004) (seriál)

Informačně je to sice bezchybné, ale ty hrané záběry jsou tak strašně umělé, že to kazí celkový dojem. Nepálský královský masakr vypadá jak šeherezádí soft-porno! Skutečně neprominutlné pochybení, které jsem ochoten přehlídnout, jen když mi bude nabídnuta role největšího bojovníka za lidská práva Anderse Breivika.

Knot Hole (1971)

Supr, pohonil jsem. Dopříště by bylo zahodno, aby herci vypilovali víc pozic než Doggy style, i když v té byl Herr Pes opravdu ''jako doma''. Škoda, že je Linda taková šereda, snad do druhého dílu vezmou k Psovi ňákou lepší buchtu (třeba Bartošovou nebo Bohdalku). Jinak mě to velmi baví, doufám, že se dočkáme i jiných zvířat jako třeba slonů, pštrosů, keporkaků či košišek. Jsi zavrženíhodný úchyl, pokud klikneš.

Liberationis (2013) (amatérský film)

Tyjo, hele, příběh je sice enormně stupidní a předvídatelný, ale tyjo, hele, je zde vidět zlepšení od, tyjo, hele, Neviditelného Kapra a S Jistou Pravidelností, že, tyjo, hele, musim dát aspoň, tyjo, jedno hvězdičku, protože nějakej čas to asi přece jen sežralo. Hele, ale tyjo, hlavně nechápu, proč tady sám autor nadává verbalovi, když tyjo, ten tomu filmečku udělal promo, o jakém se mu ani nezdálo. Hele, tyjo, já osobně bych se k tomu určitě nikdy nedostal, tyjo. Jinak, tyjo, hele, zdá se mi to, nebo jste s bratrem opravdu v roce 2002 zamrzli?

Neviditelný Kapr (2011) (amatérský film) odpad!

Herr Korber se jednou chytí v točení reklam na prací prášek.