Kdo přežije - Mikronésie (2008) (série)

Jak jsem na Cookových ostrovech Ozzymu fandil, tak tady jsem ho nesnášel. Stal se z něj namyšlenej idiot a ukazoval to v každém díle. Když vypadl, tak jsem měl radost, ale když úplně stejně naletěl můj oblíbenec Jason, tak už jsem se tolik nesmál :) Nutno dodat, že holky tuhle řadu zvládly teda s bravurou a zaslouženě vyhrála jedna z nich, i když mi bylo trochu líto, že to nebyla Amanda, která je na závěrečných kmenových radách absoluně neschopná. Jinak Ozzyho proslov směřovaný Parvati aspiruje na nejhloupější proslov všech dob v Survivorovi. PS: Eriku, Eriku, ty jeden moulo.

Kdo přežije - Cookovy ostrovy (2006) (série)

Myslím, že se jedná o jednu z nejlepší řad vůbec. Neskutečně sympatický Ozzy, neokoukaný Jonathan, hezounká Parvati, vypočítavý Yul...

Lucky Louie (2006) (seriál)

Tohle opravdu neni seriál pro každého. Ovšem kdo má rád drsnej a kolikrát až absurdní humor, tak se bude válet smíchy. Já se válel.

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Those raindrops are fallin' on my head, the keep fallin'... Krásný film o šéfovi zlodějského gangu Butchovi a jeho pravé ruce, geniálnímu střelci Sundancovi. Galantní Newman a ironický Redford vás donutí se smát, kroutit hlavou, fandit, křičet a na konci i uronit slzu. Jsem moc rád, že konec přežili. :))

Populace 436 (2006)

Film s Fredem Durstem jsem, jakožto dlouholetý fanoušek Limp Bizkit, musel vidět. A překvapivě jsem nebyl zklamán. Fred se ukázal jako velmi dobrý herec. Ovšem nejen on... Film jako takový nenabízí nikterak originální téma, přece jen filmů založených na podobné bázi najdeme stovky. Tento ale vyniká. Jeremy Sisto zvládá svou roli naivního sčítače lidu bravurně a všichni ostatní ho zdatně doplňují. Až na značně frustrující konec filmu jsem poněkud překvapivě hltal každičkou vteřinku a tak dávám čtyři hvězdičky, i když je pravda, že jedna je za Freda. :))