Black Widow (2021)

Nikdy jsem od Black Widow nic nečekal, o solovku jsem v podstatě nestál (rozhodně je ale zajímavější, než Black Panther, kterého jsem dosud neviděl - Nic proti afročernochům, jen mi ta postava nepříjde zajímavá) ale tím spíš tam ty 4 hvězdy pošlu - Rutinní práce od Marvelu, že už tolikrát viděný materiál pořád podávají takovým stylem, že se pořád a pořád u toho bavíme - Laťka je stále vysoko, stále ji nějakým způsobem udržují a to se mi na všech filmech od Marvelu líbí, narozdíl od DC, kdy se kvalita houpe film od filmu jak na houpačce.  K filmu. Docela slušná rozlučka s postavou a předání štafety mladší a půvabnější představitelce. Tématika s rodinou a jejich vztahem/nevztahem se mi líbila a především role Davida Harboura, který byl naprosto fantastický a kradl si všechny momenty pro sebe. Nemůžu si tedy stěžovat, do kina bych na to asi nešel (pokud by nebyla projekce zdarma a já měl čas) ale tím spíš tam ty 4 hvězdy pošlu - Pirát je ukojen.

Válka zítřka (2021)

Já nevím. Nemám moc rád porovnání s filmem Na hraně zítřka ale musím sportovně uznat, že zmíněný film s touhle tématikou si narozdíl od Války zítřka precizně poradil s pozorností diváka, jeho napínáním a celkovou kvalitou. Navíc to bylo tak krásně rozmanité, místy originální a zábavné, což se tady nedá moc tvrdit - Válka zítřka se zkrátka nepovedla tak dobře. Postavy tam umírají, jsou tam víceméně i ukradené a Chris Pratt ačkoliv je sympaťák a rádi bychom mu fandili, tak mu jednoduše i tak nefandíme. 138 minut, nějak to uteklo, nějak jsem se zabavil, dabing potěšil ale na vyšší hodnocení to nevidím - Průměrná řežba, kdy ze začátku je soupeř Hard to kill a jak film postupuje, tak už padají jak kobylky a tím to hodně ztrácí, protože si naši hrdinové zkrátka a jednoduše snadno poradí.. Egh..

Mizerové navždy (2020)

Já nevím co to s touhle sérii je. Jednička byla strašná sračka, nechápu její hodnocení. Dvojka byla úžasná, vždycky si ji rád pustím a naprosto skvěle se  u ní pobavím. Jak dopadla trojka? Zase ohromná sračka, která zaujme pár vtipnými momenty a faktem, že se tam konečně nadává. Ony ty scény mají hned lepší říz, když se tam řízne "no do piči Majku". Celkově ale jsem nasraný, tohle má 70 procent? Na tohle jsem se těšil? Kdybych se mohl vrátit v čase, tohle bych Willovi rozhodně rozmluvil.

Greenland: Poslední úkryt (2020)

Já pořád čekal katastrofu ala 2012, takže zajímavý akční úlet, který končí pokusem o vyhlazení lidstva. V jistém smyslu se mi to splnilo. Katastrofické to bylo ale s tím rozdílem, že je to spíš příběhové drama, než aby se kladl důraz na zničení Země. Jestli je to dobře..? Musí člověk posoudit sám. Já jsem to tak nějak sjel a bylo mi celkem jedno, jestli chudák malej dostal svůj inzulín. A prej má být pokračování.. No ty pičo.

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

V podstatě, já jsem na to koukal dvakrát. Kdysi poprvé. To jsem viděl prvních pár minut a bylo mi zle. Ten film se mi zdál jako strašná nekoukatelná, nezajímavá sračka. Když jsem to pustil podruhé, po pár minutách se mi navodil úplně stejný pocit.. že je to sračka. Ale kousnul jsem se, dokoukal jsem to před noční směnou a chtěl jsem u toho vypnout, pokud možno i na chvíli usnout.. Nepodařilo se mi to, dokoukal jsem to a co si budeme povídat, není to žádná hitparáda. Mloka ani jako postavu, ani jeho herce rád nemám ale chápu jeho hraní, jeho význam a jeho úlohu v tomto příběhu. Průměr je na světě, mohlo a mělo to být daleko lepší ale it is what it is.

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Většina scén by se dala vyřešit rozsvícením světel ale to by pak na to asi nikdo nekoukal, co? Změna režiséra je razantní. Neřekl bych, že úplně hrozná, jen je to jiný v porovnání s předchozími díly. O něco horší určitě ale jde si to svým směrem a ten směr je relativně poutavý, takže film zhltnete jak malinu a já jsem byl spokojen. Ano, u předchozích dílu jsem spokojený nebyl, to jsem řval nadšením ale nebudeme brečet, že to tentokrát nebylo tak našlapané, i když to ten potenciál mělo. Slabší 4 hvězdy, relativně úspěch.

Rozhněvaný muž (2021)

Film na jedno vidění ale kurva, ty čtyři hvězdy za to stojí. Akční pecka, která na začátku vygraduje, aby pak podala obšírné vysvětlení zápletky a mohla na závěr vygradovat ještě víc. Užil jsem si to. Bodejť by ne.. Guy Ritchie a Statham Pičo!

Střípky (2021)

Mohlo to být velmi dobře zvládnuté kriminální drama. Takhle je z toho obyčejný průměr, který drží nad vodou především ústřední trio svým hereckým úmem.

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021)

Určitě to neurazí. Vůbec to neporovnávej s celou sérií Saw. Tohle je něčím jiné a relativně se to povedlo. Mix hororu, drama a komedie. Chris Rock skvěle film táhne a v roli mi seděl. V závěru mi chybělo víc akce a možnost rozhodnutí. Do toho finální "fight" a následný závěr mi přišel dost hloupý, nicméně celá stopáž uteče iako nic, film nenudí a nabídne pár dramatických chvil. Co víc chceš?

The Seventh Day (2021)

Už jsem viděl spoustu špatný a hloupých hororů. Tohle je jeden z nich.