Zelená míle (1999)

Neuvěřitelně úžasný film, který musí vidět každý jinak si na konci svého života nemůže říct, že odchází spokojen. Jeden z 10 nejlepších filmů vůbec co kdy vznikly a asi existovat budou.

Intimní tajemství (2007)

Velice zajímaví zážitek, který se jen tak nezapomene. Prostě holka co má ve vagíně zuby a kouše a asi už vám dojde co se stane když se tam něco strčí... .

Vzhůru do oblak (2009)

Jeden z mála povedených animáků, který má nápad, humor a akční scény. U toho dle animovaného snímku se zasmějí nejen malé děti, ale i dospělý. Podle mne je to povedený film.

Air Buddies - Štěnata (2006) odpad!

Nechápu jak tomuhle někdo mohl dát 4*, když je to taková slátanina plná blbých hlášek a opravdu trapného humoru a přitom to má 48%. Tak to je ten nejlepší vtip tohoto dne. NEJHORŠÍ FILM CO JSEM KDY VIDĚL A UŽ ANI VIDĚT NECHCI!!!.

Cesta do středu Země (2008)

Povedený film na námět jedné z nejlepších knih od velice dobrého spisovatele (Jules Verne) s humorem a s hojný počtem akčních scén.

Chaplin (1992)

Velice kvalitní film vyprávějící o životě jednoho z nejtalentovanějších a nejlepších komiků co kdy žili. Musel to být těžký úkol nafilmovat tento film, protože Charlie Chaplin zažil dlouhý život plný neskutečných zážitků.

Top Gun (1986)

Docela hustej film s vynikajícím Tomem Cruisem v hlavní roli a s vynikající muzikou (Take my breathe away) . Dá se na to koukat, je tam i vtip a akce. Pro mne ideální film.

2012 (2009)

Ten film je skoro o ničem, jen samá destrukce a žvásty, který stejně nikam nevedou. Na začátku filmu stejnak skoro nikdo nic nechápe a potom jen samá destrukce.