Single Man (2009)

Po všech stránkách brilantní. Tom Ford se vytáhl, úžasná výprava, samozřejmě kostýmy, makeup, kamera, osvětlení, střih i hudba. Prostě dokonalý film. A Colin Firth je pro tuhle roli jako dělaný. Neřekla bych, že se jedná o lyrický či artový snímek, je to zkrátka jen dotažené do dokonalosti a není to Hollywoodský biák podle šablony. Je to něco extra. Pocitové, introvertní, hlubokomyslné ale není to nic náročného. Den jednoho homosexuála, ale dnešek bude jiný...

Dům za všechny peníze (1986)

Tenhle film je prostě klasa s Tomem, zlatý 80's. Smála jsem se nahlas, brečela smíchy a nevycházela jsem z údivu. Co se přihodí když koupíte královský dům za pár babek :-) Úžasná scéna, když se propadne vana o patro níž, když se zřítí komín, když ho pohltí koberec a když dojde na "Jestli si s ním spala, mně to nebude vadit. Hlavně mi to řekni." - "Tak jo, spala jsem s ním." - "Ty děvko!" To se zkrátka děje při každé rekonstrukci. :-)

The Simpsons Ride (2008)

Musí se to zažít, to je jasný. Na CSFD je to proto, protože se jedná o krátkometrážní film. Úžasná atrakce, kterou nesmíte v Universal Studios vynechat ať je tam fronta jakákoli!!! Nejlepší zážitek, myslím, že tohle je budoucnost zažítkového sledování filmů, po boomu 3D budou následovat adrenalinová kina a nakonec si to třeba pořídíme domů :-) Chtěla bych na to jít ještě jednou!

10 položek a méně (2006)

Příběh o tom, jak se dá v klidu vymanit ze zajetých kolejí, když se stane něco neobvyklého. A jak by to šlo i bez toho. Feel good film i motivační a navíc bez zamilovaných scén o normálním životě i o tom nenormálním. Úžasný, pohodový, bere dech a chytí za srdce, takový je 10 Items or Less. "Hate: Paper or plastic Love: This." :-) Zkrátka dobře utajený Target. :-)))