Forst (2024) (seriál)

Zvlastni slatanina vseho mozneho, zas az tak zabavne a vtahujici do deje mi to neprislo.

Kübra (2024) (seriál)

Zacatek me nadchl, ale po prvnim dile prisla strizlivost, velke zkresleni islam-nabozenstvim. Dale je to docela pekne znazorneni zneuziti technologii pro zfanatizovani lidi. No a v poslednim dilu, kdy dojde k odhaleni krute pravdy, tak si to jeho mozek stejne prebere tak, ze vlastne nema nikdo svoji svobodnou vuli, ale vsecko del buh. Dokoukal jsem, ale jsem horce zklaman!

Big Brother (2023) (pořad) odpad!

Na tohle a podobne muze koukat... snad jen vymaz, nebo sorta lidi, co ma hovno co na praci. Rikam to nerad, ale snad i na tu ulici se da koukat vic, nez na tuhle smesku "lidi". Zdravim vsecky lidi co to ctou a cumej na tuhle kravinu - tahnete delat neco produktivniho, liny hovna!

Lockwood a spol. (2023) (seriál)

Prvni dil uvedeni co a jak, celkem nuda, nasledne se to lehce rozjelo a pak uz to nabralo takove to vyplnovani deje nudnejma dialogama a naprosto uveritelnyma rozhodnutima hlavnich postav. No, mame tu nejakou vetsi zapletku na pozadi, ale jestli se dopracujem do konce.. nevim.

ONEMANSHOW: The Movie (2023)

Nazorna ukazka toho, ze kdyz clovek zpropaguje kokotinu tak moc a vsude na ocich, az to lidi zacnou mit radi. A vlastne by to bylo docela i koukatelne, ale Kazma mi tam nejak.. proste vadi. Kazdopadne filmove zpracovani tragicke a jsem rad, ze jsem na te kokotine v kine nebyl, pocitve jsem si to upiratil i kdyz jsem se na to mohl podivat na nietflixu, ale to by proste nebylo ono.

Saw X (2023)

Neco by se melo proste nechat umrit mnohem driv, nez z toho delat frasku. Saw mel strasne velky potencial.. ale tak nejak se to proste zvrtlo - tohle byl trochu pokus o krok spravnym smerem, ale uz proste pozde. Celej film se sice odkoukat da a nejake male vzruso to i udela, ale uz je to takove... pro masu, nijake.

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022)

A coze vlastne je to Brumbalovo tajemstvi? Tezko rict.. film se neskutecne tahne, ten film je proste linej jako ja. Jedno z mala pozitiv co tu vidim je to, ze neni tak preplacany efektama jak druhy dil.

Jaderná havárie v Three Mile Island (2022) (seriál)

Jak to hezky zaclo... tak se to pak obratilo do natahovani nezajimavejma faktama a rozhovorama. a vlastne.. spatnej jerab, to je to hlavni!no... tak ci tak, vlastne docela nuda.

Mraky Černobylu (2022)

Je to dlouhe umorne dramo, mlaceni a nadavani pravdepodobne odpovidajici dane dobe a mistu, nicmene krom toho je to tahle... nudne neco.